Filtrele
Temizle

Filtrele

Antoryum

Kalıcı dostluğu ve sonsuz aşkı ifade eden antoryum çiçeklerinin aydınlık enerjisiyle ilişkilerinize şans getirmeyi deneyin! Parlak ve şık saksılarla bir araya geldiğinde harika bir ambiyans yaratan antoryumun canlı çiçekleri ve parlak koyu yeşil yaprakları, tekdüze odalara renk ve canlılık getirir. Genellikle kırmızı renkli, cesur çiçekleri ve canlı koyu yeşil yapraklarıyla egzotik ve çekici bir havaya sahip antoryum, sembolize ettiği sevgi kadar kalıcı ve karşı konulamaz bir güzelliğe sahip. 444Çiçek antoryum çiçeği ile hem yaşam alanlarınıza lüks bir dokunuş ekleyebilir hem de mekan atmosferini kimyasallardan arındırabilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Etmek için Özel Bir Çiçek

Renkli ve kalp şeklindeki çiçekleriyle antoryum, odalarınızı eve dönüştüren bir rahatlık hissi verir. Yeterince ışık aldığı sürece tüm yıl çiçek açan antoryum bitkisi, egzotik görünümlü çiçekleri sayesinde şık hediye fikirleri arasında yer alır. Antoryum, kalp şeklindeki kırmızı çiçekleri sayesinde gittiği her yerde neşe ve mutluluğun kaynağı haline gelebilir. Feng Shui'ye göre, şans bitkileri arasında yer alan antoryum çiçekleriyle ilişkilerinize iyi şans getirebilirsiniz. Antoryumun kırmızı kalp şeklindeki çiçekleri yüce sevgi ve dostluk duygularını çağrıştırdığı için, Sevgililer Günü'nde güvenerek tercih edebileceğiniz çiçek hediyelerinden.

İş Tebriği için Gösterişli ve İşlevsel Bir Hediye

NASA'nın havayı temizleyen bitkiler listesinde sıralanan antoryumlar, iç mekanın havasını temizleyen iyi ev bitkilerinden. Büyük, koyu renkli yaprakları amonyak, formaldehit, toluen ve ksileni emer. Bu nedenle, içinde fotokopi makineleri, yazıcılar veya yapıştırıcılar bulunan bir ofise göndermek için incelikli bir hediye fikrini oluşturabilir. Bununla birlikte, antoryum bitkisini yaşadığınız ve çalıştığınız yerde bulundurmak, ruh halinizi iyileştirebilir ve başarı artışına neden olabilir. 444Çiçek antoryum saksı bitkisi veya antoryum - gül arajmanları iş tebriği hediyeleri için saksı ve vazo alternatifleri sunar.

Sevginin En Samimi İfadesi

Flamingo çiçekleri ve domuz kuyruğu bitkisi olarak da bilinen antoryumlar, egzotik kırmızı çiçekleri ve göz alıcı yapraklarıyla bulundukları yerde aydınlık bir atmosfer oluştururlar. Büyümesi nispeten kolay olan antoryum çiçeği, uygun ortamda yıl boyunca uzun ömürlü çiçekler açar. NASA'nın hava temizleyen bitkiler listesinde yer alan antoryum çeşitlerinden Antoryum andraeanum, muhteşem çiçekleriyle bilinen, yaprak dökmeyen albenili bitkilerden biri. Atatürk çiçeği ve köknar gibi yılbaşı şenliklerinin sembolü olmaya başlayan antoryum çiçeği sayesinde sevdiklerinize en samimi, temiz ve güçlü arkadaşlık duygularınızı kelimelere gerek kalmadan ifade edebilirsiniz.

Antoryum Bakımı

Bir ev bitkisi olarak antoryum son derece dayanıklıdır ve çok az bakım gerektirir. Antoryumunuza bol miktarda gün ışığı ve yüksek nem sağladığınızda uzun süre açan çiçekleriyle sizi haftalarca ödüllendirir. Yüksek miktarda gün ışığı seven antoryum çiçeğinizi doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayıp dolaylı ışık almasını sağladığınızda, yaprakları parlaklığını korur. Sulamalar arasında hafifçe kurumasını bekleyebilirsiniz. Antoryumun basit, büyük, basit ve çekici renklerdeki yaprakları uzun sapları üzerinde bulunur. Amerika'nın tropik bölgelerine özgü olan çiçeğin gösterişli yaprakları uzun ömürlü, göz alıcı çiçekleri sayesinde her zaman enerjik görünümdedir. Bununla birlikte, antoryum yutulduğunda toksik etkiler gösteren bir bitki olduğu için evcil hayvanınız veya küçük çocuklarınız varsa dikkatli olmanız tavsiye edilir.

Her zaman yeşil olan dekoratif yaprak ve çiçekleriyle salonlarınıza yakışır. Antoryumlar, parlak renkli çiçek türleri ve süs yaprakları nedeniyle odalarınıza sıra dışı bir görünüm verir. Pürüzsüz ve parlak olan iri yaprakları, yüksek saplı çiçekleri göze çarpar. Bu güzel çiçekli bitkiyi aşk köşeniz için mükemmel kılan güzel kırmızı, kalp şeklinde çiçekler sahip olması. Antoryum çiçeklerinin karşı konulamaz anlamını ve büyüsünün iyileştirici gücünü sevdiklerinizle paylaşmak için 444Çiçek antoryum siparişinizi uygun fiyatlarla hemen verebilirsiniz.