Çiçek

Aşk Sözleri

Aşkımızı ve sevgimizi sevdiğimiz kadına/adama ifade etmek için özel bir güne gerek yok. Çünkü aşk, özel bir fırsat beklemeden gösterildiğinde daha anlamlı oluyor. Hele ki aşk gibi en büyülü duygulardan biri, bize bunu hissettiren kişiye her saniye gösterilmeyi hak ediyor. Aşk ile ilgili en güzel ve doğru kelimeleri seçmek bazen hiç kolay olmasada da, ona aşkınızı en içten şekilde hissettirmek için kelimelerinizi özenle seçmelisiniz.

Nasıl mı?

Aşık olduğunuz kadına/adama sizin için oluşturduğumuz listemizdeki birbirinden aşk dolu ve etkileyici, en güzel aşk sözlerinden yararlanarak…

Aşağıda sizin için derlediğimiz aşk cümlelerini bulabilir, aşkınızı sevdiğiniz kadına/adama daha iyi hissettirmek için bu sözlerden ilham alabilirsiniz. Sonrasında ise sonsuz aşkınızın simgesi olarak bir buket ya da çiçek sepeti seçerek sevdiğiniz kişiyi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

Kısa ve Öz Aşk Sözleri

Beni gün boyunca sakinleştiren tek şey, akşam seni görecek olmam!

Senin kadar muhteşem bir kadının/adamın nasıl gerçek olabildiğini anlamıyorum.

Tekrar bir seçim hakkım olsa, yine seni seçerdim aşkım!

Geleceği düşündüğümde, sadece seni görüyorum aşkım!

Senin ve benim hikayem en sevdiğim aşk hikayesi!

Aşkın hayatımdaki en değerli şey!

Ne kadar denersem deneyeyim, seni düşünmekten kendimi alamıyorum sevgilim!

Yanımdayken, her şeyi yapabileceğimi hissediyorum!

Geçen her gün sana daha fazla aşık olmaya devam ediyorum.

Sonsuza dek beraber olmak kaderimizmiş gibi geliyor.

Sensiz bir an bile sonsuza dek sürecek gibi geliyor!

Etkileyici Çiçekler >>GülOrkide , Çiçek Sepeti, Sukulent

Uzun Aşk Sözleri

Seninle zor zamanlar geçirmenin bile aşkımıza bir katkısı oldu. Bizi olduğumuzdan daha güçlü bir çift yaptı.

Seninle birlikte hayatım o kadar anlam kazandı ki, bütün hayatımı seni bulmak için harcamışım gibi geliyor

Tüm yaralarını iyileştirmek ve seni mutlu etmek için buradayım. Seni asla hayal kırıklığına uğratmayacağım ya da ağlatacağım. Bana her zaman güven. Çünkü benim için önemli olan tek şey senin iyiliğin. Sadece bunu bil!

Aşkın gözü kördür, diyorlar ama senin aşkın benim gözlerimi açtı ve beni daha iyi biri haline getirdi. Senin sayende, şimdi gerçek aşkın ne olduğunu biliyorum.

Sadece bir bakışta sana aşık oldum. Seninle birlikte yaşlanmak istediğimi anlamak için bir gün yetti. Seni seviyorum ve asla kaybetmek istemiyorum aşkım!

Güzel bir şarkı olsaydın, en sevdiğim şarkı olurdun. Bir kitap olsaydın, fikrimi sonsuza dek değiştirirdin. Ama sen sensin ve ne olursa olsun seni seviyorum aşkım!

Güneşin parladığını her gördüğümde seni düşünüyorum. Ve biliyor musun? Binlerce güneş, güzel ruhundan ve melek yüzünden gelen ışığın gölgesinde kalır aşkım!

Seninle tanışmak bir duanın cevabı gibiydi aşkım, şimdiki duam ise seninle bir ömür boyu beraber olmak!

Bazen favori kupan olmak istiyorum, böylece her gün bana dokunabilir ve güzel ellerinle kollarımı tutabilirdin. Bazen en sevdiğiniz battaniyen olmak istiyorum, böylece seni rahat ve sıcak hissettirebilirdim. Bazen ise seni kötülüklerden ve üzüntülerden korumak için koruyucu meleğin olmak istiyorum. Çünkü seni çok seviyorum aşkım!

Sevgilim, tek istediğim hayatımın sonuna kadar seninle kalmak. Bana rahatlık, güven ve ilham veriyorsun. Yanımdayken aynı şeyleri hissettiğini biliyorum!

Anlamlı Çiçekler >>Lilyum, Papatya

Sevgiliye Aşk Sözleri

Kalbimin anahtarını elinde tutan kadın/adam seni her şeyden ve herkesten çok seviyorum!

Gökkuşağı gibi beni daima kendine hayran bırakan çok fazla rengin var sevgilim!

Seninle tanışmadan önce hayatın hiç bitmeyen bir drama dizisi olduğunu düşünüyordum. Hayata dair bütün görüşümü değiştirdin ve beni hayatın iyi taraflarını görmeye ittin. Bunun için sana minnettarım sevgilim!

Sen benim güneşimsin, yıldızlarım, gökyüzümsün… Gerçekten sevdiğim ve değer verdiğim tek insansın. Senden başka kimseye ihtiyacım yok! Sadece gözlerine ve gülüşüne ihtiyaç duyuyorum sevgilim!

Bazen kavga edebiliyoruz, ama sen benim her şeyimsin. Yapabilseydim sana dünyadaki tüm çiçekleri verebilirdim, ama onun yerine sana tüm sevgimi vermek istiyorum.

Her gün bir şeyler seçiyoruz: Ne giymeli, ne yenmeli, kiminle konuşmalı… Ben ise senin tarafından seçilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu gezegendeki en muhteşem insan, seçiminin tesadüf olmadığına inanıyorum ve yıllarca birlikte olacağımıza inanıyorum.

Sen uzaktayken hüzün doluyum. Yanımda olduğunda çok mutluyum. Her gün biraz daha sensiz yaşayamayacağımı hissediyorum aşkım!

Sen yokken güneş parlamaz; yanımda değilken gökyüzü mavi değil. Her şey seninle güzel, bu yüzden seni seviyorum aşkım!

Sen benim için bir hediyesin. Seni asla başkasıyla takas etmeyeceğim, çünkü seni kaybetmek benim için ölümle eş değer sevgilim!

Sen gerçek bir sihirbazsın, çünkü senin yanında olduğumda nasıl hissettiğimi açıklayabilmemin başka yolu yok. Sihrini her zaman hissediyorum. Seni seviyorum aşkım!

 

Diğer Mesaj Sayfaları