Çiçek

Çelenk

Filtrele
Temizle

Filtrele

Çelenkler

Aileniz, dostlarınız, iş arkadaşlarınız ve akrabalarınız, kısaca sevdikleriniz... Öyle günler gelir ki, sizin için özel olan bu kişilere onların yanında olduğunuzu göstermeniz gerekir. Bazen sevdiklerinizin mutluluklarını, bazen de hüzünlerini paylaşmanız onlar için oldukça büyük bir anlam ifade eder. Siz de böyle dönemlerde 444Çiçek sayesinde birbirinden güzel ve anlamlı çiçeklerden oluşan çelenkler ile sevdiklerinize desteğinizi gösterebilirsiniz.

Sevdiklerinize Hangi Durumlarda Çelenk Göndermeniz Gerekir?

Çelenk sözcüğünü duyunca birçok kişinin aklına ilk olarak cenazeler gelir. Değer verdiğiniz kişilerin acı bir kayıp yaşadıkları ve kelimelerin anlamını yitirdiği o üzücü dönemde "Yalnız değilsin." demenin en güzel yolu, zarif bir aranjmandan oluşan şık bir çelenk göndermektir. Çelenkler, sonsuz bir yolculuğa uğurlanan kişinin ne kadar çok sevildiğini asil bir şekilde ifade eder.

Çelenk göndermeyi tercih edebileceğiniz başka bir durum ise nişan, düğün ve nikah gibi kutlama törenleridir. Tanıdıklarınızın sevdikleri kişilerle evlenerek yeni ve güzel bir başlangıç yapmalarını tebrik etmek için taze çiçeklerin ferah kokusuyla huzur veren bir çelenk göndermeyi tercih edebilirsiniz. Böylece, sevdiklerinizin bu özel günlerinde yanında olabilir, mutluluklarını paylaşabilirsiniz.

Açılış etkinlikleri de çelenk göndererek güzel başlangıçları kutlayabileceğiniz en özel durumlardan biridir. 444Çiçek'in sunduğu birbirinden güzel çelenkler, sevdiklerinizin bu önemli etkinliklerinde yanlarında olmanızı sağlar. Böylece yeni bir iş kurmanın ya da mekan açmanın o tatlı heyecanını, renkli çiçeklerin sonsuz enerjisi ile harmanlayabilirsiniz.

Çelenkler Hangi Çiçeklerden Oluşur?

Çelenkler hazırlanırken lilyum, gül ve antoryum gibi hem güzel görünen hem de hoş bir kokusu olan birçok farklı çiçek türü kullanılabilir. Aranjmanlarda en çok tercih edilen çiçek ise uzun süre taze kalan kırmızı, pembe ve beyaz renkli gerberalardır. Hem sevinçli hem de hüzünlü günlerinde sevdiklerinize desteğinizi göstermek için dostluğu ifade eden kırmızı gerberaları ve sevgiyi yansıtan pembe gerberaları tercih edebilirsiniz. Masumiyet anlamına gelen beyaz gerberalar da çelenklere zarif bir duruş katar.

Siz de sevdiklerinize onların yanında olduğunuz mesajını vermek için zarif ve şık bir çelenk gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz çelenk fiyatlarını ve çeşitlerini inceleyerek 444Çiçek'in güvenli ödeme sistemi ile satın alma işlemlerini tamamlayabilir, ücretsiz teslimat olanağından yararlanabilirsiniz.