Çiçek

Çiçek

Filtrele
Temizle

Filtrele

Online Çiçek Gönder

Özel günlerde ya da içinizden geldiği bir zamanda sevdiklerinizi sevindirmek için tercih edebileceğiniz en iyi hediye seçeneğini çiçekler oluşturur. Çiçek çeşitlerinde buket, aranjman gibi seçeneklerin yanı sıra saksıda, vazoda ve kutuda çiçek modellerini de bulabilirsiniz. Buket, aranjmanlar, vazo ve kutu çiçek seçeneklerinde, dekoratif renkleri ve görünümleri sayesinde güller ile birlikte papatyalar ön plana çıkar. Bu çiçekler yerleştirildiği her alanı zenginleştirir. Kendine has hoş kokuları ile kendinizi iyi hissettirir. Günün stresini üzerinizden atmanıza yardımcı olur. Saksı çiçeklerinde ise şeflera, yucca gibi alternatiflerle birlikte orkide ve sukulent seçenekleri yer alır. Tüm saksı çiçekleri odanızın havasını temizler. Sukulentler ise elektronik cihazların yaydığı radyasyonun azalmasına yardımcı olur. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için çiçek siparişi vererek gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Salon çiçekleri seçenekleri ile de ev dekorunuza ve stilinize hitap edecek birçok bitki ve çiçeği 444cicek'de görebilirsiniz. Sevdiklerinizi en güzel çiçeklerle mutlu etmek için onlara Çiçek göndermek modası hiç geçmeyecek bir nezaket örneği. 444Çiçek'te birbirinden renkli ve keyifli aranjmanlar sevdiklerinizi mutlu etmek için bekliyor. Doğum günü, yeni iş gibi kutlamalar ve özel günler için Çiçek göndermenin en kolay adresi her zamanki gibi 444cicek.com.

Kime Çiçek Gönderilir?

Tüm çiçekler farklı duyguları sembolize eder. Sevgililer Günü için en iyi seçenek aşkın çiçeği olan kırmızı güllerdir. Kırmızı güller aşkı, tutkuyu ve romantizmi ifade etmenin en güzel yolunu sunar. Kırmızı güllerden oluşan aranjmanlarda beyaz güller, lilyumlar ve çeşitli objelerle süslenmiş seçenekler bulunur. Lilyum beyaz rengi ile barışın timsali olan bir çiçektir. Bu sebeple eğer sevgilinizden özür dilemek isterseniz kırmızı güller ve lilyumlardan oluşan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kutuda güllerle de hem aşkınızı ifade edebilir hem de sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Papatyalar ise çok yönlü çiçekler olduğu için içinizden geldiği zamanlarda annenize veya arkadaşlarınıza jest yapmak için papatya aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca şans ve mutluluk anlamını da taşıyan papatyaları tebrik dilekleri için de seçebilirsiniz. Açılışlarda ve nişan düğün organizasyonlarında arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Orkide ve antoryum gibi saksı çiçekleri de Anneler Günü için iyi bir seçim olabilir. Antoryum şans dileklerinin, orkideler ise hayranlığın sembolüdür. Ayrıca antoryum, şeflera ve sukulent gibi iç mekan bitkilerini sevdiğiniz herkes için seçebilirsiniz. Sukulent, geçmiş olsun dilekleri iletmek için iyi bir seçenektir. Sağlığı ve sıhhati ifade eden saksı bitkilerinden birisidir. 444cicek.com üzerinden verdiğiniz siparişler en yakın çiçekçi tarafından özenle hazırlanır ve sevdiklerinize iletilir. Online çiçek siparişi için sunulan seçeneklere göz atabilirsiniz.

Türkiye'nin Çiçekçileri 444Çiçek'te!

Türkiye'nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahip online çiçekçilerinden biri olan 444Çiçek ile hemen hemen tüm illere aynı gün teslim çiçek gönderebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük illerin yanısıra birçok küçük şehirdeki uzman çiçekçilerle anlaşmalı olduğumuz için kısa zaman aralıklarında hızlı çiçek teslimatı yapabilmekteyiz. Üstelik siz satın aldığınız ürünü sepetinize ekleyip ödeme yaptığınız andan itibaren, işlem adımlarındaki bilgilendirmeleri içeren ürün takip sayfamızda, çiçeğinizin son durumunu detaylı görebilmektesiniz.

Taze, mis kokulu, kesme çiçek aranjmanları ile hazırlanan vazoda çiçek veya buket formunda çiçekler ile özel günlerde sevdiğiniz insanların mutluluğunu paylaşabilirsiniz. Bonsai ağacı, sukulent, mor orkide, mavi gül gibi farklı türde canlı çiçek çeşitleri ile rengarenk çiçek aranjmanlarını uygun fiyatlarla alabileceğiniz bir çiçek sitesi olarak, bu hizmeti size en iyi şekilde sağlayabilmek için tecrübeli bir ekiple 7/24 çalışıyoruz. Kolay online alışveriş avantajıyla, uygun fiyatlarla ucuza çiçek göndermek istediğinizde, mobil telefonunuz kadar yakınız. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, herhangi bir lokasyona hızlı & kolay çiçek göndermenin keyfini yaşayabilirsiniz. (Çiçeğinizin yanına kart notu eklemek isterseniz doğum günü mesajları, yıldönümü mesajları, yeni iş mesajları, aşk sözleri ve sevgiliye güzel sözler sayfalarımızdaki kart notlarını kullanabilirsiniz)

Mevsime Uygun Taze Çiçekler

Hazırladığımız aranjmanların hepsinde çiçekler mevsiminde ve özenle seçilerek hazırlanmaktadır. İster çiçek buketi olsun, ister saksıda canlı çiçekler olsun, çiçek aranjmanı hazırlanıp teslim edilene kadar uygun koşullarda muhafaza edilmektedir. Sadece mevsime uygun çiçekleri, satışa sunduğumuz için dönemsel olarak çiçek çeşitlerinde farklılık görebilirsiniz.

Renklerine Göre Çiçekler

Birbirinden güzel rengarenk çiçek seçenekleri online çiçekçiniz 444Cicek'te! Mevsimin en güzel renkli çiçekleri siz ve sevdikleriniz için özenle hazırlanıyor. Kırmızıdan pembeye, beyazdan sarıya mis kokulu çiçekler en yakın çiçekçiniz 444Cicek'den sipariş verebilirsiniz.

Şimdi birçok Çiçek Sepeti aranjmanı ÇiçekSepeti.com, Cicek.com ile birlikte 444Çiçek.com'da!

» İstanbul Çiçek Siparişi

» Ankara Çiçek Siparişi

» İzmir Çiçek Siparişi

» Kocaeli Çiçek Siparişi

» Bursa Çiçek Siparişi

» Antalya Çiçek Siparişi

» Adana Çiçek Siparişi

» Ağrı Çiçek Siparişi

» Aksaray Çiçek Siparişi

» Amasya Çiçek Siparişi

» Artvin Çiçek Siparişi

» Trabzon Çiçek Siparişi

» Bilecik Çiçek Siparişi

» Bingol Çiçek Siparişi

» Bitlis Çiçek Siparişi

» Bolu Çiçek Siparişi

» Çanakkale Çiçek Siparişi

» Çankırı Çiçek Siparişi

» Denizli Çiçek Siparişi

» Çorum Çiçek Siparişi

» Diyarbakır Çiçek Siparişi

» Edirne Çiçek Siparişi

» Erzurum Çiçek Siparişi

» Giresun Çiçek Siparişi

» Kars Çiçek Siparişi

» Kayseri Çiçek Siparişi

» Kilis Çiçek Siparişi

» Malatya Çiçek Siparişi

» Manisa Çiçek Siparişi

» Muş Çiçek Siparişi

» Nevşehir Çiçek Siparişi

» Niğde Çiçek Siparişi

» Ordu Çiçek Siparişi

» Samsun Çiçek Siparişi

» Siirt Çiçek Siparişi

» Sivas Çiçek Siparişi

» Zonguldak Çiçek Siparişi

» Eskişehir Çiçek Siparişi

» Hakkari Çiçek Siparişi

» Erzincan Çiçek Siparişi