Çiçek

Aranjmanlar

Filtrele
Temizle

Filtrele

Çiçek Aranjmanı Siparişi

Sevdiklerinize mutluluk verecek sürprizler yapmanın en etkili yolu onlara çiçek göndermektir. Çiçekler bütün duyguları harekete geçiren, canlı yapıları ile sevdiklerinize mutluluk ve neşe veren tüm duyguların ifade edilebildiği hediyelerdir. En güzel çiçekler, en özel çiçek tasarımları ile 444Çiçek’te sizlerle.

Sevdiklerinizin mutlu anlarında mutluluklarına ortak olabilmek, hüzünlü anlarında varlığınızı hissettirip sıkıntılarına ortak olmak, yeni girişimlerinde onları tebrik etmek için sevdiklerinize çiçek gönderebilir, yüzlerini gülümsetebilirsiniz.

Kime Hangi Çiçek Aranjmanı Yollanır?

Sevgilinize veya eşinize romantik bir sürpriz yapmak istiyorsanız kırmızı güllerle veya lilyumlarla tasarlanmış bir çiçek aranjmanı seçebilirsiniz. Bildiğiniz gibi kırmızı güller yüzyıllardır aşkın ifade ediliş biçimi olmuşlardır. Bunun yanında lilyumlar da saflığın ve temizliğin timsalidir.

Geçmiş olsun dileklerinizi iletmek istedikleriniz için de lilyumlarla veya beyaz güllerle hazırlanmış aranjmanları tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde yeni bebek tebriği için de benzer aranjmanları tercih edebilir, biraz renk katmak isterseniz de renkli gerberalar ilave edilen aranjmanları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Açılış ve törenlerde farklı çiçeklerle tasarlanmış ferforje aranjmanlarını tercih edebilirsiniz ancak daha az yer kaplayacak bir çiçek aranjmanı dilerseniz, çiçek sepetlerine yönelebilirsiniz.

Özür dilerim çiçeği yollamak istediğiniz sevdiklerinize, en sevdiği çiçeklerin neler olduğunu öğrenerek hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. İster vazoda olsun ister saksıda, sepette; en sevdiği çiçeklerle hazırlanan mis kokulu bir çiçek aranjmanı eşliğinde dilenen bir özür ile sevdiklerinizin gönlünü almanız çok daha etkili olacaktır.

Vazoda Çiçek Aranjmanları

Yeni işe başlayan sevdiklerinize, işteki ilk günlerinde yaşadıkları heyecanı hafifletip desteğinizle mutlu etmek istediğinizde gerberalar, lilyumlar, rengarenk güller, papatyalar ile dolu bir çiçek aranjmanı gönderebilirsiniz. Uzun vazolar, içi çakıl taşları gibi çiçek aranjman malzemeleri ile süslenmiş kare ve konik vazolar, sonrasında da dekoratif olarak kullanılabilecek fanus küre vazolar ile hazırlanmış çiçek aranjmanları eşliğinde sevdiklerinizin günlerini güzelleştirebilirsiniz.

Saksıda Çiçek Aranjmanları

Yeni evlerini kutlamak istediğiniz yakınlarınıza, doğum günlerini tebrik etmek istediğiniz sevdiklerinize, istemeden kalbini kırdığınız dostlarınıza saksıda çiçek aranjmanları ile küçük bir jest yapabilir, hislerinizi en etkili şekilde ifade edebilirsiniz.

En çok tercih edilen saksı çiçekleri barış çiçeği spathiphyllum, mor ve beyaz orkideler, dracena, kraton, guzmanya, yucca, massengena, dieffenbachia ve antoryumdur.

Kutuda Çiçekler

Modern ve şık çiçek aranjmanlarını birbirinde güzel göz alıcı kutularda tercih etmek isteyenler, kutuda çiçek seçeneklerini değerlendirebilir. Silindir ve kare biçimli kutularda yer alan papatya, kırmızı, beyaz, lila ve daha birçok gül çeşidini sevdiklerinize en taze halleriyle sunabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Aranjmanları

Anne baba olmanın taze sevincini yapan, yeni bebek sahibi olan arkadaşlarınıza, geçmiş olsun dileklerinizi en içten şekilde sunmak istediğiniz sevdiklerinize, seni seviyorum demek istediğiniz eşinize veya sevgilinize birbirinden güzel çiçeklerle, usta eller tarafından hazırlanan çiçek sepeti aranjmanlarını hediye edebilirsiniz.

Romantik bir mesaj eşliğinde lilyum ve kırmızı güllerle hazırlanan kurdelelerle, balonlarla veya kalpli peluş yastıklarla süslenmiş bir çiçek sepeti, sevdiğinizin kalbini ısıtacak ve gün boyu gülümsemesini sağlayacaksınız.

Buket Şeklinde Çiçek Aranjmanları

Taze mevsim çiçekleri ile hazırlanmış bir buket çiçek ile sevdiklerinize mutluluk hediye edebilirsiniz. Sevdiğinize bir buket çiçek hediye etmek, onu ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi dile getirmek anlamına gelir. Evine veya işyerine gelen çiçek buketini kucağında tutup defalarca koklayan, özenle vazoya koyan sevdiklerinize güzel bir jest yapmak için sebep aramayın. Gerek aynı çiçeklerle gerek farklı renkli çiçeklerle gerekse de birbirinden farklı ve rengarenk çiçeklerle hazırlanan çiçek aranjmanları ile sevdiklerinize unutulmaz bir sürpriz yapmak istiyorsanız, zengin çiçek aranjmanı seçeneklerine 444Çiçek’ten ulaşabilir, özel indirimlerden faydalanarak bütçenizi sarsmayacak bir şekilde sevdiklerinize mis kokulu bir sürpriz yapabilirsiniz.