Çiçek

dogum günü gülleri

Filtrele
Temizle

Filtrele

Doğum Günü Güller

Hayatınızdaki en özel insanların doğum günlerini en taze güller ile kutlamaya ne dersiniz? 444Çiçek sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden bir turuncu gül buketine bile ulaşmanız mümkün. Doğum günü güllerinizi dilerseniz baharın habercisi papatyalarla bir araya getirebilir ya da saflığın çiçek dünyasındaki temsilcisi beyaz lilyumlarla sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Vazoda Sunulan Doğum Günü Gülleri

Doğum günü gülleri farklı ölçülerdeki vazolar içerisinde gönderiliyor. Şeffaf, uzun cam vazoların yanı sıra içi taşlarla süslenmiş olan ve daha geometrik vazolar içinde yer alan gülleri de bulabilirsiniz. 444Çiçek'in en özel aranjmanlarından olan, Beyaz Güllerle Kalp Detaylı Kırmızı Gül Buketi, 78 adet kırmızı, 22 adet beyaz gül içeriği ile dikkat çekiyor. Beyaz güller geniş kırmızı buket içerisinde zarif bir kalp çiziyor ve en özel hislerinizi anlatmanıza olanak tanıyor. Eflatun Düşler Gül Aranjmanı ise farklı bir renk arayanlar için oldukça ideal. Aranjman zarif cam vazosu içinde 15 lila rengi gül ve süsleme bitkileri ile gönderiliyor. Renkli aranjmanlar için koyu renkli vazo seçenekleri de yer alıyor. Huzur Ezgisi Çiçek Aranjman'ı siyah vazosu sayesinde 5 farklı gül çeşidinin rengini daha da öne çıkarıyor.

Peluş Oyuncaklı Gül Buketleri

Ellerinde kırmızı güller tutan bir ayıcık ya da kalpli sarılma yastığı ile gönderilen beyaz güller... 444çiçek'in doğum günü güllerine neşe katan peluş oyuncakları herkesin kalbini kazanmaya aday. Sevginin En Masumu Beyaz Gül Aranjmanı 9 adet beyaz gül ve kırmızı kalpli yastık eşliğinde gönderiliyor. Beyaz güller ile sevdiklerinize hislerinizi dile getirebilir, kalpli yastık ile de uzun yıllar kullanabilecekleri bir aksesuar hediye edebilirsiniz. Büyük bir peluş oyuncak arayanlar için 41 Gül Tutan Sevimli Ayıcık seçeneği bulunuyor. Boyu 100 cm olan beyaz ayıcık kalpli gövdesi üzerinde 41 adet kırmızı gül taşıyor. Peluş oyuncaklı doğum günü gülleri avantajlı fiyatları ile 444Çiçek'te sizleri bekliyor.

Modern Aranjmanlı Güller

Modern ve yenilikçi aranjmanlardan hoşlanıyorsanız silindir kutular içinde sunulan gülleri çok sevebilirsiniz. Dominik aranjmanı ile pembe ve yeşilin canlılığını, Aşk Kırmızısı ile de en özel hislerinizi sevdiklerinize sunabilirsiniz. Daha zarif ve ufak çiçekler arasında ise şık ambalajı ile göz dolduran ve 3 zarif gül içeren seçenekler bulunuyor. Hayatınızdaki en özel kişiler için kalp vazolar içinde yer alan çeşitlere ulaşmanız da mümkün. 444Çiçek en taze gül buketleri ve avantajlı fiyatları ile her zaman yanınızda. Nerede olursanız olun, çiçekleriniz tazeliklerini kaybetmeden sevdiklerinize ulaşsın isterseniz hemen sipariş verebilirsiniz.