Çiçek

Evlilik Yıldönümü Sözleri

Hayatınızın aşkını bulduğunuz zaman evlilik kapıyı çalar. İşte o dakikadan sonra hayata dair her şey ortak bir paylaşıma dönüşür. İyi günde, kötü günde; hastalıkta ve sağlıkta her zaman birbiriniz için orada olursunuz. Evlilik eşler arasındaki duyguları öylesine güçlendirir ki, evlilik yıl dönümleri de bu yüzden çiftler arasında büyük önem taşır.

Hayatınızın en anlamlı günlerinden birinde, aşkınızı en duygusal sözlerle ifade etmek isterseniz, aşağıda sizin için listelediğimiz evlilik yıl dönümü mesajlarını bulabilirsiniz.

Uzun Yıl dönümü Mesajları

Sana yıldırım aşkı ile tutuldum ve sensiz bir hayat geçiremeyeceğimi o an anladım. Aramızdaki çekim o kadar büyüktü ki, yine yıldırım hızı ile evlendik. Yıllar sonra hala sana ilk günkü gibi aşığım. Nice mutlu yıl dönümlerine!

Seni ilk gördüğüm an karım/kocam olmanı istedim. Bunu o kadar gönülden istemişim ki dileğim hemen gerçekleşti. İyi ki hayatımdasın karıcığım/kocacığım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Sen benim her başarımda ve başarısızlığımda yanımda oldun. Her düştüğümde, bana kalkmayı öğrettin. Her başarımda beni ilk alkışlayan ve destekleyen sendin. Her koşulda yanımda dimdik duran kadın/adam, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Bazen düşünüyorum da, acaba dünyada senin gibi güzel/yakışıklı bir kadın/adam var mı? Aslında düşünmeme bile gerek yok, çünkü benim cevabım çok net. Dünyada hiçbir şey senin gibi güzel/yakışıklı olamaz. İyi ki hayatımdasın karıcığım/kocacığım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Her sabaha seninle uyanmak ve uyurken seni izlemek dünyanın en güzel hissi. Bu yüzden hayatımda istediğim tek şey senin varlığın. Sensiz bir hayat düşünemiyorum aşkım. Nice mutlu yıl dönümlerine…

Yıllar sonra bile bana ilk yılımızdaki gibi mükemmel bir eş olduğun için sana çok teşekkür ederim. Hayatıma dokunduğun günden beri dünyanın en mutlu ve en aşık insanı benim. Seni çok seviyorum karıcığım/kocacığım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

En Güzel Yıl Dönümü Çiçekleri >>GülOrkide, Çiçek Buketi

Evlilik Yıl dönümü Yazıları

Hayatıma dokunduğun andan beri her şey daha da güzelleşti. İyi ki karım/kocam oldun. İlk yılımız kutlu olsun aşkım!

Her geçen yıl sana olan aşkım daha da artıyor. Yıl dönümünüz kutlu olsun karıcığım/kocacığım!

İlk tanıştığımız günden beri seninle aynı çatı altında yaşayacağımız günleri iple çektim. Şimdi bu hayalim gerçek oldu. İlk yılımız kutlu olsun aşkım!

Evliliğimizin üzerinden yıllar geçti biliyorum ama sen hala tanıdığım en iyi aşıksın. Tek ve gerçek aşkım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Sana olan sevgim her sene bir önceki seneye göre katlanarak artıyor. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

En Çok Tercih Edilen Yıl Dönümü Çiçekleri >>Beyaz OrkideKırmızı Gül, Çiçek Sepeti

Eşe Evlilik Yıl dönümü Sözleri

Evlenmeden önce seninle kurduğumuz tüm hayalleri bir bir gerçekleştiriyoruz. Bence çok iyi bir takım olduk. Hayatımda olduğun için çok mutluyum karıcığım/kocacığım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Senin gibi eşi nadir bulunacak bir kadın/adam ile olduğum için çok mutluyum. Nice mutlu yıl dönümlerine…

Bana her zaman gözün kapalı güvendiğin ve her işte desteklediğin için sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. İyi ki karımsın/kocamsın. Yıl dönümümüz kutlu olsun!

İyi günde ve kötü günde her zaman yanımda olman beni dünyanın en mutlu insanı yapıyor. Ruh eşim, yıl dönümümüz kutlu olsun!

Hala senin nasıl bir insan olduğunu tarif edecek kelime bulamıyorum. Senin gibi bir kadını/adamı birkaç kelimeye sığdırmak çok zor. Bu yüzden sen benim için her şeysin. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Sevginin Her Rengi Yıl Dönümü Çiçekleri >>Kırmızı ÇiçeklerBeyaz Çiçekler, Mor Çiçekler, Sarı Çiçekler, Pembe Çiçekler

Romantik Yıl dönümü Mesajları

Evlilik yıl dönümü kutlamak bazı insanlara çok rutin gelebilir, ama seninle aynı yastığa baş koyduğumuz günü hatırlamayı seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Senin yanında olduğum her gün benim için hediye. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim!

Sevgimden, güvenimden ve aşkımdan her zaman emin ol. Yıllar geçse de bu duygularım asla değişmeyecek. Nice mutlu yıl dönümlerine aşkım!

Aşk dolu bir evlilik yaptık ve aşkımız her geçen gün daha da büyüyor. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Senden önce hayatımın bir anlamı olmadığını, seninle evlenince anladım. Aşkını tarif edecek hiçbir kelime yok! Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Hayatınızın aşkına olan duygularınızı anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalsa da, bu özel günde duygularınızı onunla paylaşmalısınız. Size ilham olması için evlilik yıl dönümünüzde eşinize yazabileceğiniz mesajları yukarıda sizin için listeledik. Umarız, eşinize olan aşkınızı anlatırken size ilham olabiliriz. Sevdikleriniz için özenle hazırladığımız bu mesajlara ek olarak ona, dünyanın en güzel çiçeği olarak da bilinen, onun kadar zarif ve narin bir orkide hediye edebilirsiniz.

 

Diğer Mesaj Sayfaları