Çiçek

Geçmiş Olsun

Filtrele
Temizle

Filtrele

Geçmiş Olsun Çiçekleri

Çiçeklerin iyileştirici gücünü inkar etmek olmaz. Öyle ki ilaçlarda bile birçok çiçek kullanılıyor. Ancak bizim bahsettiğimiz iyileştirme faktörü o değil. Hastalıkların iyileşmesinin en önemli faktörünün psikoloji olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Moralin yüksek olması demek, daha hızlı atlatılacak bir hastalık demek. Geçmiş olsun hediyeleri ile sevdiklerinizin moral seviyesini yükseltebilir, onların her zaman yanında olduğunuzu ve iyileşmesini dört gözle beklediğinizi belirtebilirsiniz.

Siz de 444Çiçek’in geçmiş olsun çiçekleri kategorisinden, sevdiklerinize özel, özenle hazırlanmış çiçekler buketlerinden birini seçebilir ve hasta yakınlarınıza göndererek onları mutlu edebilirsiniz.

Kimlere geçmiş olsun çiçeği gönderilir?

#Birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınıza, bir an önce iyileşmesini dilediğinizi belirtmek için çiçek gönderebilirsiniz. Böylece arkadaşınız, iş ortamında ne kadar önemsendiğini ve sevildiğini görerek, bir an evvel iyileşmek isteyecektir.

#Sevgilinize veya eşinize, onu hastalıkta ve sağlıkta çok sevip, hep yanında olacağınızı vurgulamak için geçmiş olsun çiçeği gönderebilirsiniz.

#Arkadaşlarınıza, hasta olduklarında geçmiş olsun çiçeği göndererek morallerini yükseltebilir, bir an önce iyileşmelerine yardımcı olabilirsiniz. Bir buket çiçeğin verdiği mutluluk hissi çok az şeyde vardır.

Bunun dışında doğum yapan arkadaşlarınıza, ameliyat operasyonu geçiren sevdiklerinize ve hatta kötü olayların ardından mutluluğa kavuşan arkadaşlarınıza geçmiş olsun demek maksadı ile çiçek gönderebilirsiniz.

Geçmiş olsun çiçeği nasıl olmalı? Hastaya hangi çiçekler gönderilmeli?

  • Sevdiklerinizin herhangi alerjik bir durumu var ise, yapay çiçek göndermeniz daha doğru olacaktır.
  • Çiçekler canlı organizmalardır bu sebeple hastalığın boyutuna göre bazen kokusu olmayan çiçekleri veya çikolata buketlerini tercih etmeniz gerekebilir.
  • En sevdiği çiçeği bilginiz bir kişiye geçmiş olsun çiçeği göndermek daha kolaydır. Ancak mevsimin uygun olup olmadığı da burada önemli bir detaydır.En sevdiği çiçekleri arşısında görmek, hasta olan kişiye ne kadar önemsendiğini daha iyi vurgulayacaktır.
  • Geçmiş olsun çiçeğinde mutlaka bir mesaj kartı bulunmalıdır. Dilerseniz nazar boncuğu bulunan vazolar, ayıcıklar veya balonlarla süslenmiş bir aranjman da seçebilirsiniz.
  • Hastaneye çiçek gönderecekseniz önceden hastane ile iletişime geçerek odasına alıp alamayacağını öğrenmelisiniz, eğer alamayacaksa evine geçmesini bekleyebilir ve eve çiçek gönderebilirsiniz.
  • Çok samimi olmadığınız bir kişiye geçmiş olsun çiçeği gönderecekseniz biraz daha sade olması, abartıdan kaçınılması daha yerinde olacaktır.
  • Müdürünüze veya üstünüze geçmiş olsun çiçeği yollayacaksanız, zarif ve gösterişli bir çiçek seçebilirsiniz. Mesela orkide çiçeği bu zamanlar için idealdir. Bonsai ağacı ve barış çiçeği de tercih edilebilecek bir başka çiçeklerdendir.
  • Eşinize, sevgilinize, ailenizden birine çiçek gönderecekseniz sevginizi ifade edecek çiçekler seçebilirsiniz. Güller, papatyalar, lilyumlar ve karanfiller duygularınızı ifade etmekte rahatlıkla kullanabileceğiniz çiçeklerdendir. Kalp yastıklı, balonlu, sevgi mesajı içerek detaylarla süslenmiş çiçek aranjmanları ile onu mutlu edebilir, iyileşmesi için yüksek moral verebilirsiniz.

Çiçeğinizi seçtiniz, adres de tamam fakat bu şekilde kuru bir çiçek gönderimi olmaz. Karşınızdaki kişiye okuyunca moral bulacağı bir geçmiş olsun çiçek mesajı yazabilirsiniz.

Geçmiş olsun dilekleri içeren mesajlar

Sensiz buralar çok boş, işler de birikiyor, haydi bir an önce iyileş. Şaka bir yana çabucak iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.

Ne zaman ihtiyaç duyarsan yanında olduğumu bilmeni isterim. Geçmiş olsun dileklerimle.

İyi günde, kötü günde; hastalıkta, sağlıkta hep seninleyim sevgilim. Seni çok seviyorum. Bir an evvel sağlığına kavuşmanı bekliyorum.

En kısa zamanda bu hastalığı yeneceğine ve aramıza döneceğine inanıyoruz. Yine eskisi gibi gülümseyecek ve bize mutluluk vermeye devam edeceksin. Seni çok seviyoruz.

Bu zor günler de gelip geçecek, yeter ki inancını kaybetme. Ne zaman ihtiyacın olursa biz hep senin yanındayız. Geçmiş olsun.

Daha fazlası için Geçmiş Olsun Mesajları sayfalarımızdaki mesaj örneklerinden faydalanabilirsiniz..