Çiçek

İçimden Geldi

Filtrele
Temizle

Filtrele

İçimden Geldi Çiçeği

Sevdiklerinize, onların ne kadar özel ve değerli olduklarını hatırlatmanız için özel bir güne ihtiyacınız yok. Bazen nedensizce gönderdiğiniz bir buket çiçekle onlara ne kadar kıymet verdiğinizi kolayca belli edebilirsiniz Hiç beklemedikleri anda annenizi, babanızı, sevgilinizi ya da en yakın arkadaşınızı şaşırtabilir; onları her zaman aklınızda ve kalbinizde hissettiğinizi gösterebilirsiniz. Mutlu etmek istediğiniz birileri varsa siz de özel günleri beklemeyin. İçinizden gelse yeter.

Sizi büyüten, bugünlere gelmenizi sağlayan, sevincinize sizden fazla mutlu olan; üzüntünüze bir o kadar kahrolan, hastalandığınızda başınızda bekleyen kısacası sizinle gülüp sizinle ağlayan annenize en son ne zaman sebepsiz yere bir gülümseme hediye ettiniz?

Her dara düştüğünüzde onun bakışları ile kendinizi huzurda ve güvende hissettiğiniz babanıza doğum günlerinde ve babalar gününde aldığınız gömlekler haricinde ne zaman bir hediye aldınız?

Hayatınıza anlam katan sevgilinizin, gününüzü aydınlığa çeviren eşinizin, zor zamanda derdinize koşan sonradan edinilmiş kardeşleriniz olan dostlarınızın sebepsiz yere mutlu olması için en son ne zaman bir atılımda bulunduğunuzu hatırlıyor musunuz?

Bugün sevdiklerinizi sebepsiz yere mutlu etme günü olsun. Bugün sadece içinizden geldiği için sevdiklerinizi mutlu edin.

İçimden Geldi Demek İçin Birçok Bahane Var

Doğum günü, sevgililer günü gibi özel zamanlarda gelen hediyeler herkesi çok mutlu eder ancak sebepsiz yere çalınan bir kapı, gerçek anlamda büyük bir sürpriz yaşatır. Sevgiyi göstermenin en naif yollarından birisi olan “İçimden geldi” cümlesi, bütün kalpleri eritecek bir sıcaklığa sahiptir. Siz de hiçbir nedene gerek duymadan sevdiklerinizi şımartmak isterseniz 444Çiçek aracılığıyla orkidelerden teraryuma, lilyumlardan saksı çiçeklerine kadar uzanan farklı seçeneklerden istediğinizi sipariş edebilir ve sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Çiçeğinizi renkli bir buket halinde gönderebilir ya da birbirinden şık ve zarif vazolara yerleştirilmiş olarak da tercih edebilirsiniz.

Kime, Hangi Çiçeği Göndermeli?

İçimden Geldi Çiçeği göndermek için hiçbir bahaneye ihtiyacınız olmadığı gibi hiçbir kuralınız da yok. Dilediğiniz kişiye dilediğiniz çiçek aranjmanını göndermekte tamamen serbestsiniz. Ancak 444Çiçek’te yer alan bol seçenekler nedeniyle kafanız karışabilir ve yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevdiklerinize İçimden Geldi Çiçeği seçerken temel olarak şunlara dikkat edebilirsiniz.

  • Öncelikle, çiçek hediye edeceğiniz kişinin hangi çiçek türlerini daha çok sevdiğine dikkat etmeniz gerekmekte. Gülden hiç hazzetmeyen sevgilinize renkli papatya buketleri, saksı çiçeklerine sempatisi olan annenize ise saksıda barış çiçeği hediye ederek onları düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.
  • Çiçek hediye edeceğiniz kişinin hangi çiçeği tercih ettiğinden emin değilseniz lilyum gibi zarif ve estetik açıdan ilgi çekici olan aranjmanları tercih edebilir ve sevdiklerinizin ev veya iş ortamlarını hediyenizle canlandırabilirsiniz.
  • Çiçeğinizi kime gönderiyorsunuz? Yeni tanıştığınız ofis arkadaşınıza mı yoksa sizden farklı bir şehirde yaşayan kız kardeşinize mi? Çiçek seçimlerinde yakınlık düzeyi de dikkat etmeniz gereken etkenlerden birisi. Gül tutan peluş ayıcık, patronunuz için iyi bir seçim olmayabilirken sevgilinizin bayılacağına türde bir hediye olabilir.
  • İçimden Geldi Çiçeği seçiminde, çiçeğinizi nereye göndereceğiniz de çok önemli. Çalışma alanı oldukça dar olan arkadaşınıza, masasında daha az yer kaplaması için teraryum hediye edebilir, çiçek bakımına bayılan babanıza ise evde ilgilenmesi için kraton saksı bitkisi hediye edebilirsiniz. Ekstra bakım gerektiren çiçekler ev için daha uygunken görsel zenginliğe sahip çiçek aranjmanları ofis gönderimleri için sıklıkla tercih edilir.

İçimden Geldi Çiçeği sayesinde tüm sevdiklerinizi mutlu etmeniz çok kolay. İçinizden gelen her an, 444Çiçek’te yer alan taze ve şık çiçek aranjmanlarını sevdiklerinizle buluşturabilir, yılın her gününü onlar için özel kılabilirsiniz.

“Sebebi yok sadece içimden geldi” demek için hangi çiçekler gönderilebilir?

#Saksı çiçekleri

İşyerine gönderilen en favori saksı çiçeği Orkidedir. Zarif görünümleri, uzun ömürlü oluşları ve gösterişli oluşları ile orkideler asla modası geçemeyen çiçeklerdendir. Barış çiçeği spathiphyllum da ofislere ve salonlara çok yakışan zarif bir zambak türüdür.

#Çiçek aranjmanları: Rengarenk kesme çiçeklerle hazırlanan taze çiçek aranjmanları 444Çiçek kalitesi ile sevdiklerinizi mutlu etmek için hazırlanır ve kapısına teslim edilir. Dilerseniz sadece güllerle, lilyumlarla, papatyalarla veya karanfillerle düz bir aranjman tercih edebilir; dilerseniz de renk renk çiçeklerle özel tasarlanmış çiçek aranjmanlarından birini seçebilirsiniz.

#Erkeğe çiçek: Erkeklerin çiçek sevmediği bir şehir efsanesidir. Üstelik erkeğe hitap eden çiçek de bulunur. Mesela bonsai ağacı, erkeklerin en sevdikleri çiçek türlerindendir. Masalarında bulunan, onlar kadar güçlü bir ağaç, daha ne olsun? Cam fanus içinde hazırlanmış teraryum, erkekler için değerlendirebileceğiniz seçenekler arasındaki çiçeklerden.

#Anneye çiçek: Güzel annelerimiz her şeyin en güzelini hak eder. Elbette sürprizlerin de en güzeli annelerimiz için olmalıdır. Yalnızca “Seni seviyorum anne” dediğimizde bile mutluluktan havalara uçan annelerimize bugün mis kokulu bir çiçek buketi göndermeye ne dersiniz?

#Babaya çiçek: Daha önce hiç babanıza çiçek göndermediyseniz bugün o gün olmalı! Neden babalara hiç çiçek gönderilmez? Anneler kadar değerli değiller mi? Elbette değerliler. Onların da duyguları var üstelik. Biraz daha sert durmaları onların da zarif sürprizleri sevmediği anlamına gelmiyor. Eğer ne kadar haklı olduğumuza inanmıyorsanız babanıza hemen bir çiçek aranjmanı gönderin. Üzerine de güzel bir not yazmayı ihmal etmeyin tabii. Onu ne kadar mutlu ettiğinizi görün, asla pişman olmayacaksınız.

#Sevgiliye çiçek: Güller kadar güzel kokan, orkide kadar zarif, karanfil kadar mağrur sevgilinize yapacağınız en güzel sürpriz hiç ummadığı anda kapısına bir buket çiçek yollamaktır. Çiçeklerin pozitif enerjisi ile sevgiliniz tüm gün gülümseyecek, bu zarif jestinizi asla unutmayacaktır.

444Çiçek, bu özel günler için İçimden Geldi Çiçekleri koleksiyonunu sizlere derledi.

Sevdiklerinize mutlu bir an yaşatmak ve onları ne kadar çok sevdiğinizi dile getirmek için özel günlere ihtiyaç duymadığınızı belirtebileceğiniz içimden geldi hediyeleri sevdiklerinizi mutlu ederken aynı zamanda geleceğe de yatırım yapmanızı sağlıyor. Nasıl mi?

#1 Eğer sevdiklerinize sürpriz çiçek almak için onun doğum gününü veya yildönümünüzü beklemezseniz, hayat telaşı ile unutacağınız bir özel günde “O beni mutlu etmek için illa bir özel günü beklemez” düşüncesi ile karşınızdaki kişi üzülmeyecektir.

#2 Eğer sevdikleriniz için herhangi bir günü diğerlerinden faklı olmadığı halde özel bir güne çevirirseniz, özel günlerde gönderdiğiniz çiçekleri veya aldığınız hediyeleri bir görev gibi içinizden gelerek yapmadığınızı düşünmeyecektir. Sonuçta siz mutlu etmek için sebep aramayan birisiniz.

#3 Sizden uzakta olan sevdiklerinize hiçbir sebep yokken sadece içinizden geldiği için çiçek gönderiyorsanız, bu onu ne kadar çok sevdiğinizi ve önemsediğinizi net bir şekilde gösterecektir. Aynı zamanda uzakları yakın edecek, daima yanında olduğunuzu hissettirecektir.

Duygusal Notlarla Hediyenizi Taçlandırın

Sevdiklerimizle beraber olduğumuz her gün oldukça özel ve önemlidir. Siz de paylaştığınız her anın kıymetini bilen ve sevdiklerini her zaman keyifli görmek isteyenlerdenseniz, 444Çiçek’in hazırladığı İçimden Geldi kategorisine mutlaka göz atmalısınız. Değer verdiğiniz kişileri herhangi bir sebep olmadan da mutlu etmeniz için tasarlanan ve birbirinden şık ve renkli çiçek aranjmanlarının yer aldığı İçimden Geldi Çiçekleri, “Seni seviyorum” demenin en hoş hallerinden birisi.

İçimden Geldi Çiçeği için, içinizden gelen bir not hazırlamanız hediyenizi çok daha anlamlı kılar. Beklenmedik bir sürprizle şaşkına dönen sevdiklerinize, duygularınızı anlattığınız ve onlara ne kadar değer verdiğinizi hissettirdiğiniz kısa bir mesaj yazmanız oldukça kibar bir jesttir. Ancak hislerinizi kağıda dökemeyecek kadar çekingenseniz ya da kelimelerle aranız iyi değilse, en güzel sevgi cümleleri için çiçek Notları sayfamızdan da yararlanabilirsiniz.