Çiçek

Kadınlar Günü Mesajları

Anneniz, kız kardeşiniz, kızınız, karınız ya da sevgiliniz… Hayatınızın her noktasında sizinle olan ve size cesaret veren tüm kadınlar, kendilerinden ilham alındığını bilmeyi hak eder. Özellikle de cesur ve yürekli kadınlara yönelik bir günde… Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde…

Haklarını savunan güçlü kadınlara özel böyle bir günde, yapacaklarınızın bir adım ötesine geçebilir ve onlara güzel sürprizler hazırlayabilirsiniz. Ama en önemlisi, tüm özel günlerde olduğu gibi onları özel hissettirmelisiniz. Sürprizler her kadının hoşuna gider, fakat hiçbir şey onların size nasıl ilham olduğunu hissettireceğiniz duygusal ve anlamlı bir mesajdan daha etkili değildir.

Peki onların daha güçlü hissetmelerini sağlayacak etkili bir mesajı nasıl yazabilirim diyorsanız, onlardan aldığınız gücü gösterecek en iyi kelimeleri seçtiğinizden emin olun. Unutmayın, Kadınlar Günü mesajlarınız onlardan aldığınız ilhamı yansıtmalıdır. Bu kesinlikle onların Kadınlar Günü’nü daha anlamlı hale getirecektir. Fakat, mükemmel mesajı yazmak için nasıl cümleler kuracağınızı bilmediğiniz zaman, bu iş gerçekten çok can sıkıcı olabilir. Çünkü sevdiğimiz kadınlar için duygusal kelimelerden oluşan bir Kadınlar Günü mesajı yazmak son derece zordur.

Nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız, sizin için derlediğimiz Kadınlar Günü mesajlarlarından birini göndererek, hayatınızdaki kadınların Kadınlar Günü’nü özel kılabilirsiniz. En hoşunuza giden mesajı seçin ve hayatınızdaki güçlü kadınlara "Kadınlar Günün Kutlu Olsun" deyin. Bu sene Kadınlar Günün’de, güçlerinin ve cesaretlerinin nasıl işe yaradığını onlara hissettirin.

Aşağıda derlediğimiz çok özel Kadınlar Günü mesajlarıyla, hayatınızın merkezindeki kadınların daha da güçlü hissetmelerini sağlayın.

Emekçi Kadınlar Günü Mesajları

Kadınlar; cesaret, umut ve yaşamın özüdür. Dünyayı kadınlar için daha iyi bir yer haline getireceğimize dair bugün, Kadınlar Günü’nde söz verelim. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!

Hayat gökkuşağı ise, siz onun farklı renklerisiniz; hayat karanlıksa, siz ümit ışığısınız. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

Güçlü bir kadın kendinden ilham alır ve her savaşta cesurca savaşır. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!

Akıllı bir kadın başarısızlığından öğrenir, zorluklarla karşılaştığında güçlenir. Zorluklarla baş eden tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

Bir kadının gücü, ne kadar başarılı olduğu ile ölçülemez, onun için ne kadar mücadele ettiği ile ölçülür. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun.

Kadınlar toplumun yarısını oluşturuyor ve en önemlisi erkekleri doğuruyor. Yani eşit olduğunuzu söylemeyin, çok daha üstünsünüz. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun.

Kafeste yaşamak istemediğini söyledi, bu yüzden kanatlarını açtı ve uçmaya başladı. O sensin. Güçlü bir kadınsın. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

Bunu kalıplaşmış bir gün olarak kabul etmeyin. Bugün sizin gününüz. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

Sevgiliye Kadınlar Günü Mesajları

Şefkatli, ödün vermeyen, sevgi dolu, sevecen, motive eden ve ilham veren bir kadın olduğun için teşekkür ederim aşkım. Kadınlar Günün kutlu olsun!

Kadınlar dünyayı daha iyi hale getirir. Sen de benim dünyamı daha iyi hale getirdin. Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım!

Bugün tüm kadınların ve senin günün. O zaman bugün mutlu ol ve sonuna kadar tadını çıkar!

Bugün benim hayatımda çok özel bir kadın olduğunu söylememin yollarından biri. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!

Hayatıma her zaman bir gülümseme getirdin ve günlerimin daha parlak görünmesini sağladın. Tüm iniş ve çıkışlarımda yükümü daha da hafiflettin. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!

Bir erkeğin kazanabileceği en değerli şey kadın kalbidir. Senin kalbini kazandığım için çok şanslıyım. Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım!

Bir kadın; harika, olağanüstü, büyüleyici, çekici ve aynı zamanda güzel olabilir. Sen de bu kadınlardan birisin. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!

Anlamlı Kadınlar Günü Mesajları

Dünyanın itici güçlerini takdir etmek için zaman ayıralım, onlarsız varlığımız imkansız. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

Yaptığınız her şey için kalbiminizin en derinliklerinden size teşekkür ediyoruz. Kadınlar G&uum l;nünüz kutlu olsun!

Her gün kendinize aşık olun ve değerinizi anlayın. Siz istediğiniz her şeysiniz. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

Sadece güçlü bir kadın üzüntüsünü; zarafetle, güçle ve sevgiyle dengeleyebilir. Tüm güçlü kadınlarımızın Kadınlar Günü kutlu olsun!

Bir kadın; güzelliğin, gücün ve beynin birleşimidir. Kim olduğunuzla gurur duyun. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

Siz dünyayı yönlendiren güçsünüz. Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

Kadınlar mutluluğu yaymak için yaratılmıştır. Tüm kadınlarımıza mutlu bir Kadınlar Günü dileriz!

Anneye Kadınlar Günü Mesajları

Beni doğurduğun ve her zaman beni cesaretlendirerek ilham verdiğin için teşekkür ederim anneciğim. Kadınlar Günün kutlu olsun!

Canım annem, sen benim ilham kaynağımsın. Her zaman en iyisini yapmam için beni motive ediyorsun. En güçlü destekçim olduğun için teşekkürler. Kadınlar Günün kutlu olsun!

Sevgili anneciğim, sana ne zaman ihtiyacım olsa her zaman yanımdaydın. Bana olan desteğin için sana minnettarım. Kadınlar Günün kutlu olsun!

Kaç kez başarısız olduğum senin için hiç önemli değildi. Beni her zaman tekrar denemem için motive ettin. İlham kaynağım, Kadınlar Günün kutlu olsun!

Her zaman yanımda bir kaya gibi durdun. Sen benim en büyük destekçimsin ve her zaman bana ilham verdin. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim!

Güzel bir kadın, harika bir arkadaş ve harika bir anne. Hatta çok daha fazlası…Senin gibi bir annem olduğu için kendimi çok şanslı ve gururlu hissediyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim!

Birçok yaşamda fark yaratan annelerdir. Tüm annelerin Kadınlar Günün kutlu olsun!

Anneciğim, sen beni hayatın her aşamasında motive eden itici güç oldun. Kadınlar Günün kutlu olsun!

Hayatımızın merkezi olan kadınlara sadece bir gün değil, her gün özen göstermeliyiz. Fakat “Kadınlar Gününüz kutlu olsun” cümlesini bir adım öteye taşımak isteyenler için ilham alabileceğiniz önerilerin bulunduğu listeyi yukarıda sizin için sıraladık. Bu cümlelerden ister ilham alın isterseniz de beğendiğiniz bir mesajı Kadınlar Günü’nde sevdiğiniz cesur kadınlara gönderin, hiç farketmez. Kadınlar Günü’nü ilham dolu bir mesaj ile kutlamak artık bu kadar kolay.

 

Diğer Mesaj Sayfaları