Kars Çiçekçi

Kars çiçek siparişi sayfamızdan Kars ve ilçelerinde yaşayan sevdiklerinize online çiçek gönderebilirsiniz!

En yakın çiçekçi nerede? diye merak ediyorsanız, 444Çiçek ile Türkiye'nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Kars'ya aynı gün teslim çiçek siparişi vermek için yapmanız gereken sadece, göndermek istediğiniz çiçek aranjmanını seçerek sipariş oluşturmak. Sadece bir tık kadar yakınınızda olan 444Çiçek, birbirinden faklı aranjman ve renk seçenekleri ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır. Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Merkez, Sarıkamış, Selim, Susuz hiç farketmez… Kars çiçekçilerinin hepsi sadece bir tık kadar uzağınızda olan 444Çiçek’te…

Tarihdeki en eski yerleşim yerlerinden biri olan Kars, Urartular, Selçuklular, Ermeniler, Persler, Araplar, Osmanlılar ve daha birçok medeniyetin etkisinde kalarak çok kültürlü bir şehir haline gelmiştir. Urartular’dan beri Anadolu’ya açılan bir kapı olarak görüldüğü için ismi ‘kapı’ anlamına gelen Kars’tır. Her yanı kültürel güzelliklerle çevrili olan Kars’da, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın aynı gün teslim çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, 444Çiçek Kars’da en büyük yardımcınız olacaktır.

Kars Çiçek Siparişi

Kars'ın tüm ilçe ve mahallelerine gül, orkide, papatya, lilyum, çelenk, çiçek sepeti ve canlı çiçek teslimatı yapılabilmektedir. Çiçek siparişinizin teslim edileceği adrese en yakın Kars çiçekçisi tarafından hazırlanan çiçeğiniz, belirttiğiniz zaman aralığında teslim edilir. Kars çiçek sepeti ürünlerimizdeki indirim fırsatlarını kaçırmayın!

Türkiye'nin Her yerine Çiçek Gönder