Çiçek

Kırmızı Çiçekler

Filtrele
Temizle

Filtrele

Kırmızı Çiçekler

Kırmızı tutkunun rengi, kırmızı çiçekler ise aşkın çiçekleri olarak tanınır. Özellikle çok katmanlı kırmızı güller dünyanın her yerinde aşkı ifade etmek için kullanılır. 444Çiçek ise kırmızı çiçekleri çok özel aranjmanlarla buluşturarak size hislerinizi zarifçe anlatma fırsatı veriyor. Kırmızı güllere ve baharın habercisi kırmızı gerberalara kalp biçimli vazolar içinde ya da beyaz peluş sevimli bir oyuncak ayı eşliğinde sahip olabilirsiniz.

Hayatınızın En Özel Günleri için Kırmızı Çiçekler

Aşkınızı ilan edeceksiniz ya da sevdiğiniz kişiye evlilik teklif edeceksiniz. Belki de çok büyük bir hata yaptınız ve onun kalbini yeniden kazanmanız gerekiyor. 444Çiçek, 100 Kırmızı Gül Buketi ve Beyaz Güllerle Kalp Detaylı Buketi aranjmanlarını böyle özel günleriniz için tasarlıyor. Sevdiklerinize kucak dolusu güller göndermek isterseniz ya da kocaman kırmızı gül buketinin içinde beyaz bir kalp sunmak isterseniz dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Kırmızı Beyaz Cenaze Çelengi

Kırmızı renk her ne kadar aşk temsili ile ün salmış olsa da üzücü yas ve anma günlerinde de kendine yer buluyor. En acı hislerinizi zarif bir yöntemle anlatmak isterseniz gerbera çiçeklerinden oluşturulan Kırmızı Beyaz Çelenk tasarımını tercih edebilirsiniz. Ayakları dahil baştan aşağı çiçekler, yeşil süs bitkileri ile donatılan çelenk, 60 adet beyaz ve 40 adet kırmızı gerbera çiçeği taşıyor. Sevdiklerinizin acı günlerinde yanında olmak için 444Çiçek'te başka çelenk tasarımları da bulabilirsiniz.

Peluş Oyuncaklı Romantik Kırmızı Çiçekler

Romantik kırmızı güllerinizi sevimli bir ayıcık eşliğinde göndermeniz de mümkün. Elinde 41 adet kırmızı gül tutan sevimli beyaz ayıcık 100cm'lik boyu ile bir hayli dikkat çekiyor. Bebek tebriklerinde güller ile 41 kere maşallah demek ve bebek odası için sevimli hediye sunmak isterseniz bu tasarımdan faydalanabilirsiniz. Daha küçük bir peluş oyuncak isteyenler içinse vazoya sarılan sevimli ayıcıklı modelleri bulunuyor. Desenli cam vazo içinde yer alan 7 kırmızı gül, vazo üzerindeki oyuncak ayı ile bir araya geliyor. Sevdiklerine hem romantik hem de sempatik bir aranjman sunmak isteyenler için oldukça ideal bir tasarım. Hayatınızın en özel günleri ve en özel yol arkadaşları için kırmızı çiçeklere 444Çiçek'le her zaman ulaşabilirsiniz.