Filtrele
Temizle

Filtrele

Kişiye Özel Çiçekler

Çiçekler, sevdiklerinizi mutlu etmek için seçebileceğiniz zarif ve romantik hediyeler arasında yer alır. Onların başarılarını kutlamak, yıldönümlerini tebrik etmek ya da sadece günlerine renk katmak için bile çiçek dünyasından faydalanabilirsiniz. 444Çiçek'in geniş yelpazesi içinde dilediğiniz çiçeği en taze seçenekleri ile birlikte bulmanız ve sevdiklerinize göndermeniz mümkün. Dilerseniz kişiye özel uygulamalar ile sunulan aranjmanları da tercih edebilir ve en uygun fiyatlar ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Kişiye Özel Kutuda Çiçek Çeşitleri

444Çiçek, sevdiklerinizin ismini taşıyan ya da isimlerinin baş harfleri ile oluşturulan renkli ve zarif aranjmanları en az çiçekler kadar şık ve özel kutular içerisinde sunuyor. Kare ya da yuvarlak formlar halindeki kutular arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Kutu tasarımları arasında sevimli hayvan ifadeleri taşıyan neşeli seçenekler bulmanız da mümkün. Dilerseniz birden fazla kutu seçebilir ve her kutuya çiçekler ile farklı bir harf aranjmanı yaptırabilirsiniz. Sevdiklerinizin ismini oluşturan çoklu kutu aranjmanları daha ilk bakışta tüm kalpleri fethetmeye aday. Kutu çiçekleri arasında gül ya da papatya gibi en çok sevilen ve en çok tercih edilen çiçek seçenekleri yer alıyor. Kişiye özel tasarlanan kutu çiçeklerinizin çok daha göz alıcı bir görüntü yaratmasını isterseniz incili kutu aranjmanları tam da size göre. İnci saplı pembe bir kutu içinde yer alan papatyalar ve lila rengi güller ile son derece şık bir hediye sunabilirsiniz. Üçlü kutu aranjmanlarını seçerek sevdiklerinize 66 adet kırmızı gül ve 29 adet beyaz gülü bir arada göndermeniz mümkün. Daha zengin bir tasarım isteyenler için ise pelüş oyuncak ayı ile birlikte sunulan aranjmanlar da 444Çiçek'teki yerini alıyor. Türkiye'nin neresinde olursanız olun dilediğiniz kutulu aranjmanı hemen sipariş verebilirsiniz.

Fotoğraflı Vazolar ile Sunulan Kişiye Özel Çiçekler

Vazo içinde yer alan bir aranjman seçtiğiniz takdirde sevdiklerinize işlevsel bir eşya sunabilir ve yıllarca kullanabilecekleri bir hediye verebilirsiniz. Üstelik fotoğraf baskı imkanı sunan kişiye özel vazoları seçerek hediyenizi çok daha özel bir seviyeye taşımanız da mümkün. 444Çiçek'in kişiye özel vazolu aranjmanları arasında gerbera ve hüsnüyusuf çiçeklerinin yanı sıra dayanıklı bonsai bitkisi de yer alıyor. Gerbera çiçekleri papatya ailesinin en göz alıcı üyelerinden biri olarak dikkat çekiyor. Bahar mevsiminin açan ilk çiçeklerinden olan gerberalar yeni başlangıçları kutlamak için de son derece ideal bir seçenek oluyor. Hayatınızdaki en özel arkadaşlarınız için ise uzun ömürlü bonsai bitkisini seçebilir ve dostluğunuzun gücünü vurgulayabilirsiniz. 444Çiçek'in zarif beyaz vazoları üzerine dilerseniz sevdikleriniz ile birlikte olan fotoğraflarınızı bastırabilir ve sevgi mesajlarınızı da yazdırabilirsiniz. Üstün kaliteli dijital baskı yöntemi ile yapılan uygulama sayesinde neşe dolu anılarınızı zarif çiçekler eşliğinde uzun yıllar sergilemeniz mümkün. Kişiye özel fotoğraflı vazo aranjmanları için hemen sipariş verebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Göz Alıcı Kişiye Özel Çelenk Tasarımları

Çelenk aranjmanları iş yeri açılışları ve nişan ya da düğün gibi özel günlerde sık sık tercih edilen hediye seçenekleri arasında yer alır. Sevdiklerinizin bu mutlu günlerinin yanı sıra anma ve cenaze törenleri gibi zor zamanlarında da çelenk aranjmanlarından faydalanabilir ve onlara zarif bir şekilde destek olabilirsiniz. 444Çiçek'in sunduğu seçenekler içerisinde baştan sona çiçekler ile donatılan zengin tasarımları ve en klasik çelenk modellerini bulabilirsiniz. Kırmızı, beyaz ya da pembe gerbera çiçeklerinden oluşan çelenkleri dilerseniz çift kurdele ile tamamlayabilir ve sevgi mesajlarınızı yazdırmak için geniş bir alan yaratabilirsiniz. 444Çiçek'in kişiye özel tasarımları arasında rengarenk güller, zarif hüsnüyusuflar, neşeli papatyalar ve daha nice seçenek yer alıyor. Sevdiklerinizin ismini ya da fotoğrafını taşıyan kişiye özel aranjmanları 444Çiçek'in uygun fiyatları ile hemen sipariş verebilirsiniz.