Kurumsal Müşterilerimiz


Amerika'da yaşan Türklerin Türkiye'deki sevdiklerine çiçek gönderimi amacıyla 2000 yılında kurulan 444Çiçek yıllar geçtikçe, sizinde desteğinizle bugünlere kadar geldi. Bu yıllar içinde birçok yeniliği ilk olarak biz gerçekleştirdik. Çiçek teslimatını SMS ile haber veren ilk şirket biz olduk.

En güzel çiçekleri ve hediyeleri sevdiklerinize ulaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz.

444Çiçek artık sadece çiçek gönderimi değil kek-kurabiye gönderimi ve hediye gönderimi konusunda lider şirketlerden biri oldu. Özel atölyelerimizde hazırlanan lezzetli kek-kurabiyeler ve özel günlere renk katacak hediye seçenekleri sevdiklerinizi mutlu etmeyi bekliyor.

 

Özel Günlere En Özel Hediyeler

Anneler Günü, Sevgililer Günü, Babalar Günü gibi tüm özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edecek birçok hediye seçeneğine 444Çiçek’ten ulaşabilirsiniz. Tüm özel günleri görmek için tıklayınız.

 

Kurumsal Etkinliklere Özel Hediyeler

Tüm kurumsal etkinliklerinize en özel seçeneklerimiz ile renk katabilirsiniz. Ofis partileriniz, konferanslarınız, doğum günleri, şube açılışları, terfi ve kutlamalar gibi etkinlikleriniz için en özel ürünler 444Cicek.com’da.

 

Müşteri ve İş Ortaklarına Hediyeler

Müşterileriniz, iş ortaklarınız ve çözüm ortaklarınız gibi işinizi birlikte yürüttüğünüz herkes için çok özel hediye alternatiflerine ulaşabilirsiniz.


 

Personele Teşvik İçin Hediyeler

Personelinizi teşvik amacıyla düzenlediğiniz doğum günleri, happy hour’lar, terfi kutlamaları ve prim dönemleri gibi etkinliklerinize özel bir çok hediye seçeneğimiz yer almakta.

 

Personeliniz için özel indirim kodları tanımlayabiliyoruz. Bu indirim kodları ile tüm personeliniz çiçek, kek-kurabiye ve hediye kategorilerinden diledikleri ürünü indirimli olarak gönderebilirler.


Tüm kurumsal talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.