Çiçek

Kurumsal Müşterilerimiz

Kurumsal Müşterilerimiz


Amerika'da yaşan Türklerin Türkiye'deki sevdiklerine çiçek gönderimi amacıyla 2000 yılında kurulan 444Çiçek yıllar geçtikçe, sizinde desteğinizle bugünlere kadar geldi. Bu yıllar içinde birçok yeniliği ilk olarak biz gerçekleştirdik. Çiçek teslimatını SMS ile haber veren ilk şirket biz olduk.

En güzel çiçekleri ve hediyeleri sevdiklerinize ulaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz. 

Kurumsal Etkinliklere Özel Hediyeler

Tüm kurumsal etkinliklerinize en özel seçeneklerimiz ile renk katabilirsiniz. Ofis partileriniz, konferanslarınız, doğum günleri, şube açılışları, terfi ve kutlamalar gibi etkinlikleriniz için en özel ürünler 444Cicek.com’da.

Müşteri ve İş Ortaklarına Hediyeler

Müşterileriniz, iş ortaklarınız ve çözüm ortaklarınız gibi işinizi birlikte yürüttüğünüz herkes için çok özel hediye alternatiflerine ulaşabilirsiniz.

Personele Teşvik İçin Hediyeler

Personelinizi teşvik amacıyla düzenlediğiniz doğum günleri, happy hour’lar, terfi kutlamaları ve prim dönemleri gibi etkinliklerinize özel bir çok hediye seçeneğimiz yer almakta.

Personeliniz için özel indirim kodları tanımlayabiliyoruz. Bu indirim kodları ile tüm personeliniz çiçek, kek-kurabiye ve hediye kategorilerinden diledikleri ürünü indirimli olarak gönderebilirler.

Tüm kurumsal talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.