Çiçek

Kütük Saksı Çiçekler

Filtrele
Temizle

Filtrele

Kütük Saksı Çiçekler

Doğal ve sofistike çiçek tasarımlarından hoşlanıyorsanız 444Çiçek'in kütük saksı çiçekleri tam da size göre. Ahşabın sıcaklığı çiçeklerin renkli dünyasına karışıyor ve ortaya doğadan fırlamış bir görüntü çıkıyor. Ağaç kütüğünde yer alan güller, bölmeli ahşap kutularda sunulan sukulent bitkiler, dekoratif fıçı saksılar ve daha nicesi uygun fiyatları ve zengin içerikleri ile 444Çiçek'te sizleri bekliyor.

Kütük Saksı Çiçeklerinde Santa Monica Renkleri

Ayaklığının üzerinde duran bir fıçı ve fıçının üzerine sarkan lila ve turuncu güller... Santa Monica farklı bir çiçek hediye etmek isteyenler için özel olarak tasarlanıyor. 1 adet yeşil biçme ile süslenen 14 adet turuncu ve 3 adet lila çardak gül dekoratif saksı içinde titizlikle bir araya getiriliyor ve ortaya sofistike bir görüntü çıkıyor. Ahşap fıçı üzerindeki doğal dalgalar ise tasarımın en zarif unsurları. Santa Monica gibi ofis ve çalışma alanlarıyla da son derece uyumlu olan daha birçok dekoratif tasarıma 444Çiçek ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Zarif Bölmeleri ile Ahşap Kutular

Anna Marica, Dominica, Porto Rico, Little Italy... 444Çiçek'in bu özel aranjmanları ahşap kutular içinde efsanevi bir renk cümbüşü sunuyor ve zarif bölmelerle masa üstlerinde minik bahçeler yaratıyor. Yeşil sukulent bitkisi, pembe, beyaz, turuncu güller ile buluşuyor ve ortaya dinamik bir tasarım çıkıyor. Bölmeli ahşap kutular girdikleri her alana mutluluk katmaya aday. Sevdiklerinizi ya da kendinizi şımartmak için 444Çiçek'in uygun fiyatları ile dilediğiniz zaman sipariş vermeniz mümkün.

Doğal Kütükler ve Renkli Çiçekler

İlhamını tamamen doğadan alan bu tasarımlar çabasız bir şıklık yaratmak için son derece ideal. Ahşap doku üzerine yayılan renkli güller, papatyalar ve süsleme bitkileri ev ve ofislerde oldukça dekoratif bir görüntü yaratıyor. Zengin bir aranjman isterseniz Kapo Verde ile 12 adet yeşil biçme, 8 adet beyaz, mor, pembe lisyantus ve 7 adet pembe çardak gülüne tek seferde sahip olabilirsiniz. 444Çiçek en doğal aranjmanlarını dayanıklı ahşap malzemelerle yaratıyor. Tasarımlar arasında özgürce seçim yaparak sevdikleriniz için en doğru aranjmanı seçebilirsiniz. 444Çiçek hızlı teslimat özelliği ile daima yanınızda.