Çiçek

Mevsim Çiçekleri

Filtrele

Mevsim Çiçekleri

Çiçekler; bulundukları yere mutluluk katan, güzelliğiyle herkesi büyüleyen, varlığıyla huzur saçan canlılardır. Özel günlerde, sıradan zamanları özel anlara dönüştürmek için ya da sırf içinizden geldiği ve sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz anlarda çiçekleri tercih edebilirsiniz. Mevsim çiçekleri de; en taze, en güzel ve mevsime en uygun çiçekler ile hazırlanan aranjmanlardır. Sevdiklerinizi gülümsetmek istediğinizde en güzel mevsim çiçekleri ile bunu başarabilirsiniz! Hayatınızdaki özel insanı mutlu etmek için tercih edebileceğiniz taze mevsim çiçekleri onların yüzünde kocaman gülümsemeler oluşmasını sağlayacak türdendir. Pembe çiçekler, kırmızı çiçekler, sarı çiçekler, mor çiçekler… Hepsi mevsiminde ve tazecik bir şekilde aranjman haline gelerek sevdiklerinize ulaştırılır. Siz de 444cicek.com’daki çok çeşitli mevsim çiçekleri arasından sevdikleriniz için en güzellerini seçebilirsiniz!

Mevsim Çiçekleri ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Çiçekler duyguları anlatmanın ve aktarmanın en romantik ve içten hallerinden biridir. İçinizden geçen her duyguyu bir buket çiçek ile, kutuda bir gül ile kolayca karşınızdakine ifade edebilirsiniz. 444cicek.com’da çok çeşitli mevsim çiçeği aranjmanları bulunur. Kürede beyaz papatyalar, kırmızı gerbera buketleri, güzel lilyumlar… Tüm bu çiçeklerin sevgi dolu diliyle sevdiklerinizi gülümsetebilirsiniz. Mevsim çiçekleri dört mevsim boyunca sevdiklerinizi yüzünüzü gülümsetecek aranjmanlardır. Doğum günü, yıl dönümü, nikah kutlaması ve daha pek çok özel günde sevdikleriniz için mevsim çiçekleri aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli mesajlar ve stickerlar ile de bu aranjmanları unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

  • Mevsim çiçekleri o mevsime özgü çiçeklerden oluştuğu için her zaman tazedir.
  • Mevsim çiçeği aranjmanları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
  • Özel günlere mevsim çiçekleri ile şıklık katabilirsiniz. 
  • Geçmiş oldun ve kutlama dileklerinizi mevsim çiçekleri ile içten bir şekilde ifade edebilirsiniz. 

Her mevsimin çiçeği kendine özeldir. O mevsimde açar, serpilir ve herkesi mutlu eder. Kimi çiçek yazın en güzel zamanlarında göz alıcı çiçekleriyle büyüler, kimisi ken çetin günlerinde açarak kendine hayran bırakır. Mevsimlere göre çiçek aranjmanları şu şekilde sıralanabilir:

İlkbahar: İlkbahar mevsimi çiçeklerin yavaş yavaş uyanmaya başladığı, doğanın en güzel renklerine kavuştuğu zamandır. Bu mevsimde çiçekler hem renkleriyle hem de kokularıyla sevenlerini büyüler. İlkbahar mevsiminin en güzel çiçekleri: Kadife Çiçeği, Papatya, Lavanta, Defne, Nergis, Zambak, Lale.

Yaz: Güneşin, toprağın, çiçeklerin, her şeyin en güzel halini aldığı mevsimdir yaz. Çiçeklerin hepsi uykusundan uyanır, mis gibi kokuları ile sizi kendine çeker. Hem balkonlarınızı süsleyebileceğiniz hem de aranjmanlarda kullanabileceğiniz yaz çiçekleri: Gül, Lale, Menekşe, Petunya, Akşam Sefası, Begonya, Ayçiçeği, Sardunya, Ortanca, Kaktüs ve Sukulentler, Menekşe, Lale.

Sonbahar: Yaprakların sararıp solmaya başladığı, kışın yavaştan kendini belli ettiği sonbahar ayları da çok güzel manzaralara tanıklık etmenizi sağlar. Çiçeklerin farklı bir yüzünü görme şansınız olur sonbaharda. Yine de sonbaharda da çiçekleriyle içinizi renklendirecek bazı bitkiler vardır: Kasımpatı, Orkide, Frezya, Lale, Akasya, Zambak, Kılıç Çiçeği, Ardıç, Çuha Çiçeği.

Kış: Kış ayları çiçeklerin büyük bir kısmının uykuda olduğu aylardır. Ama yine de soğuk ve beyaz kış günlerine biraz renk, biraz canlılık katan çeşitli çiçekler vardır. Bunlar: Ametist Çiçeği, Unutma Beni Çiçeği, Cam Güzeli, Açelya, Menekşe, Begonya, Sukulent ve Kaktüsler.

Uygun Fiyatlı ve En Taze Mevsim Çiçeklerini Keşfedin

Rengarenk, göz alıcı ve mevsimine uygun çiçekleri sipariş etmek isterseniz 444cicek.com’dan güvenli ve pratik bir şekilde dilediğiniz çiçekleri hızlıca sipariş edebilirsiniz. Mevsim çiçekleri aranjmanlarının mevsime göre değişiklik gösterdiğini, her çiçeğin her mevsimde bulunmadığını aklınızda tutarak siparişinizi planlayabilirsiniz. Dört mevsimin en güzel, en enerjik ve mutluluk dağıtan taze mevsim çiçekleri ve çiçek sepetleri 444cicek.com’da sevdiklerinizi bekliyor!