Ordu Çiçekçileri

Ordu çiçek siparişi sayfamızdan Ordu ve ilçelerinde yaşayan sevdiklerinize online çiçek gönderebilirsiniz!

Ordu çiçek siparişi sayfamızdan Ordu ve ilçelerinde yaşayan sevdiklerinize online çiçek gönderebilirsiniz! En yakın Ordu çiçekçi dükkanı nerede? diye merak ediyorsanız, 444Çiçek ile Türkiye'nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Ordu'ya aynı gün teslim çiçek siparişi vermek için yapmanız gereken sadece, göndermek istediğiniz çiçek aranjmanını seçerek sipariş oluşturmak. Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan 444Çiçek, Ordu’da çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle bir araya getirir ve her kategoride yüzlerce aranjmana aynı gün teslim ulaşmanızı sağlar. Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey ya da Ünye hiç farketmez…Ordu'ya çiçek göndermek için, Ordu çiçekçilerinin hepsi sadece bir tık kadar uzağınızda olan 444Çiçek’te. Ordu çiçek siparişi için size en yakın çiçekçi olan 444Çiçek Ordu online mağazamızı tercih edebilirsiniz.

Ordu Online Çiçek Siparişi

Ordu'nın tüm ilçe ve mahallelerine gül, orkide, papatya, lilyum, çelenk, çiçek sepeti ve canlı çiçek teslimatı yapılabilmektedir. Çiçek siparişinizin teslim edileceği adrese en yakın Ordu çiçekçisi tarafından hazırlanan çiçeğiniz, belirttiğiniz zaman aralığında teslim edilir. Ordu çiçek sepeti ürünlerimizdeki indirim fırsatlarını kaçırmayın!

Tarihi M.Ö. 7 yılına kadar dayanan Ordu; sırasıyla Kimmer, Miletli, Pers, Makedon, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı egemenliğine girmiştir. Osmanlı döneminde Trabzon’un ilçesi olan Ordu, 1883’te büyük bir yangın geçirmiş ve yeniden imar edilmiştir. Cumhuriyet döneminde ise il statüsüne kavuşmuştur. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan, el değmemiş doğasıyla insanı büyüleyecek derecede güzel bir şehir olan Ordu, gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Gezilecek yerlerden bazıları şunlardır: Boztepe, Paşaoğlu Konağı, Taşbaşı Kilisesi, Yason Burnu, Bolaman Kalesi, Perşembe Yaylası, Çambaşı Yaylası, Ulugöl, Çiseli Şelalesi, Gaga Gölü.

Türkiye'nin Her yerine Çiçek Gönder