Özelleştirilebilir Kurabiyeli Doğum Günü Kek Tartolet ve Truf Buketi

Özelleştirilebilir Kurabiyeli Doğum Günü Kek Tartolet ve Truf Buketi

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • BAZI BÖLGELERE AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
138 ,99 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
444Cicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
128 ,69 TL +KDV
Siyah Kakolu Truf Kek : 7 Adet Siyah kakaolu silindir kek : 9 Adet Kırmızı Kakaolu Kek : 37 Adet Fildişi Gül Kek (Yeni) : 15 Adet
Doğum günlerinden herkesin ihtiyacı olan tek şey, hatırlanmak ve unutulmadığını bilmektir. Sevdiklerininizi bu özel günlerinde unutmadığınızı göstermenin en güzel yolu ise, Özelleştirilebilir Kurabiyeli Doğum Günü Kek Tartolet ve Truf Buketi’dir. Yuvarlak kırmızı strafor üzerinde 37 adet kakaolu kırmızı gül kek, 15 adet beyaz fildişi gül kek, 12 adet kırmızı balon kek, 9 adet üzeri beyaz granülle kaplanmış siyah kakaolu silindir kek, 2 adet kırmızı kaplı fındıklı truf kek, 1 adet kırmızı kaplı antep fıstıklı truf kek, 4 adet kırmızı kaplı beyaz çizgili truf kek ve kişiselleştirilebilir mesajınızı yazabileceğiniz 2 adet kırmızı kaplı büyük boy yuvarlak kurabiye bulunan tartolet ve truf buketi, iyi ki doğdun demenin en güzel hali.

Ürün Kodu: dgr1379