Çiçek

Özür Dilerim

Filtrele
Temizle

Filtrele

Özür Çiçeği

Çoğu zaman gündelik koşturmacalarımızın arasında hiç fark etmeden dahi olsa sevdiklerimizin kalbini kırarız. Farkında bile olmadan, düşünülmeden söylenmiş bir söz ile onları üzebilir, hatta belki de geri dönüşü olmadığını düşündüğümüz bir kırgınlık yaşayabiliriz. Kalbini kırdığımız sevdiklerimize, bu durumu telafi ettirecek bir özür dilerim hediyesi ile üzüntümüzü belirtebilir, gönlünü almak için ne kadar istekli olduğumuzu hissettirebiliriz. Çok sevdiğiniz o insandan özür dilemenin en güzel yollarından biri de güzel bir özür çiçeği ile ona sürpriz yapmaktır. Bir buket çiçek, bir kutu çikolata belki de bizi affetmesi için hazırlanmış bir hediye sepeti sevdiklerimizin gönlünü yeniden almamıza yardımcı olabilir. 444Çiçek’in affettirme garantili özür çiçeği çeşitleri ile sevdiklerinize kendiniz affettirebilir, yeniden aranızdaki ilişkiyi eski haline getirebilirsiniz.

Anneye özür dilerim çiçeği

Anneler yumuşak kalpli ve sevgi dolu olsalar da bu onların kolayca kırılmayacağı anlamına gelmez. Kimi zaman bize hiç belli bile etmezler üzüntülerini ama bunu anlamak çok da zor değildir. İşin güzel yanı ise pamuk kalpli annelerimiz bize kırgın kalamazlar. Annenize alacağınız özür dilerim çiçeği ile kalbini kazanabilir, onun sevgi dolu kollarında sıcak bir sarılma ile günü noktalayabilirsiniz.

Lilyumlar ve kırmızı güllerle hazırlanmış bir buket ile annenizi mutlu edebilir, içten bir özür ile kalbini alabilirsiniz.

İçi güllerle donatılmış, taze çiçek kokan bir çiçek sepeti ile annenizin kapısını çalabilir, güzel yüzünü daha da parlatabilirsiniz. Üstelik aynı gün teslimat seçeneği ile günün dilediğiniz saatinde gönderim yapabilir annenizin işyerine veya eve sipariş verebilirsiniz.

Arkadaşa özür dilerim çiçeği

Arkadaşlarımız sonradan kazandığımız ailemizdir. Çoğu zaman kardeşlerimizden çok onlarla zaman geçirir, onlarla dertleşiriz. İyi, kötü ne varsa birlikte yaşarız. Hal böyle olunca kalplerini kıracak hareketlerde bulunmamız da kaçınılmaz olur. 444Çiçek’in Özür dilerim çiçekleri ile kırılan kalpleri yumuşatabilir, yüzlerini güldürebilirsiniz.

İşyerine gelen çiçekler çoğu zaman sevgilimizde, eşimizden veya ailemizden gelir. Onun çalışma ortamına göndereceğiniz mis kokulu bir buket ile gönlünü alabilirsiniz. Ne yaşanırsa yaşansın rengarenk ve enerjik bir çiçek sepetinin ya da papatya çiçeğinin alamayacağı gönül yoktur. Dostu bulmak kolay değildir ancak kaybetmek çok kolay olabilir, bu sebeple kırgınlıklarınızı ihmal etmeye gelmez.

Sevgiliye özür dilerim çiçeği

Sizi sizden bile iyi tanıyan sevgilinize, hayat ortağınız eşinize bazen ettiğiniz iki kelime, sonucunun nereye çıkacağını düşünemediğiniz bir davranış, hiç düşünmediğiniz şekilde sonuçlanan bir durum kalpleri ayırabilir.

Bazen sadece bir yanlış anlaşılmadır, bazen ise haklı iken haksız konuma düşersiniz. Dilinizin ucuna kadar gelen bir “Özür dilerim” cümlesi çıkmaz ağızlardan ve işler büyür. Bu gibi durumların en büyük kurtarıcısı beni affet hediyesidir.

Bir buket taze çiçek ile sevdiğinizin gönlünü alabilir, onu ne kadar önemsediğinizi ifade edebilirsiniz. Kelimelerle ifade etmek için zorlandığınız bir çok hissi sizin yerinize dile getirebilen çiçekler, bu zor zamanınızda da yanınızda.

444Çiçek’in her biri birbirinden özel çiçek aranjmanları ile sevdiğinizin kalbini alabilir, pişmanlığınızı ifade edebilirsiniz. Bunun yanı sıra çiçeğinizle birlikte gönderebileceğiniz özür dilerim mesajı ile ona olan sevginizi ve yaşanan olaya dair olan üzüntünüzü belirtebilirsiniz.

Özür dilerim mesajları

Nereye dönsem gözlerin geliyor aklıma. Güzel yüzünü soldurmaya sebep olduysam lütfen beni affet. Biliyorum bugün seni istemeden de olsa kırdım. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm, özür dilerim...

Bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet beni ne olur sevdiğim... Seni seviyorum! Üzüntümü anlatacak bir kelime yok, o yüzden bu papatyaları yolluyorum sana. Papatyalarla anlaştım, falın sonucu seviyor çıkacakmış :) Arkadaşlıklar kolay elde edilmez, İstemeden de olsa kırdım seni. Hatamı anladım, özür dilerim canım arkadaşım.

Biliyorum geçmiş hiç yaşanmamış gibi davranamayız, ancak elimden geleni yapacağıma ve kendimi sana ettireceğime söz veriyorum. Ne olur beni affet sevdiğim, özrümü kabul et.