Çiçek

Özür Dilerim Mesajları

Sevdiklerinizi kırdığınızda, sizin de kalbiniz paramparça olur. Bu yüzden onlardan af dilemek ve bir an önce kendinizi affettirmek istersiniz. Çünkü onlar olmadan hayat anlamsızlaşır ve çekilmez olur.

Peki kendimi affettirmek için ne yapmalı ve nasıl bir yol izlemeliyim diyorsanız; hoşlanacakları bir sürpriz, duyusal bir mesaj ya da bir çiçek siparişi ile sevdiklerinize gerçekten üzgün olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Seçiminiz sürpriz yapmaktan yana bile olsa, sürprizinize iliştireceğiniz anlamlı bir özür dileme mesajı her şeyi eski haline döndürecektir.

Aşağıda sizin için derlediğimiz etkileyici özür mesajlarını bulabilirsiniz.

Etkileyici Özür Mesajları

Sana nasıl bu kadar kötü davranabildim bilmiyorum. İnan bana bir daha asla böyle bir şey olmayacak. Beni lütfen affet bebeğim!

İlişkimizi bugüne kadar güven üzerine inşa ettik ve ben, bugün bu güveni yıktım. Bana benden çok güvendiği biliyorum ama bundan sonra sana asla yalan söylemeyeceğimi bil. Çok üzgünüm. Güvenini geri kazanmak için elimden geleni yapacağım.

Sen hayatımdaki en değerli kişisin. Bu yüzden seni üzmek, senden çok benim canımı acıtıyor. Lütfen özrümü kabul et ve seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yapmaya kaldığım yerden devam edeyim.

Şu an bana çok kızgınsın biliyorum. Ama lütfen her şeyi açıklamam için bana bir şans ver. Bana bir şans verirsen, beni dünyanın en mutlu insanı yaparsın. Ve bilmeni istiyorum ki, gerçekten çok üzgünüm bebeğim ve umarım beni affedersin!

Seni o kadar üzdüm ki, bunu telafi etmek için inan her şeyi yaparım. Şimdi gözlerini kapa ve bir dilek tut. Dileğini hemen yerine getireceğim. Bir de beni lütfen affet bebeğim!

En Güzel Özür Çiçekleri >>Mor Orkide, Beyaz GüllerÇiçek Buketleri

 

Kısa Özür Mesajları

Sensin bir dünya düşünemiyorum. Lütfen beni affet bebeğim!

Benle iletişimi kestiğinden beri eksiğim. Beni lütfen affet!

Hatamı telafi etmeme izin verirsen, seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yaparım!

Her şey için çok üzgünüm. Seni yeniden kazanmak için ne gerekiyorsa yaparım!

Hayatım sensiz anlamsız. Beni lütfen affet!

Etkileyici Çiçekler >>GülOrkide , Çiçek Sepeti 

Sevgiliye Özür Mesajları

Sana söylediğim her şeyi kızgınlık anında söyledim. Hiçbiri gerçek düşüncelerim değildi. Şimdiye kadar seni kırmamak için elimden geleni yaptım. Lütfen beni affetmek için bunları da göz önünde bulundur ve hatamı telafi edeceğime emin ol!

Dün sinir anında söylediğim her şey için çok özür dilerim. Biliyorsun, çok stresli ve gergin günler geçiriyorum. Keşke bunları sana yansıtmasaydım. Lütfen beni affet aşkım!

Düşünmeden konuştuğum ve hak etmediğin şeyler söylediğim için üzgünüm aşkım. Hatamı nasıl telafi edeceğim bilmiyorum ama telafi edeceğime emin ol. Sen yeter ki beni affet!

Sen sadece bana karşı değil herkese karşı çok affedicisin. Bu yüzden belki sana karşı kabalık yapmış bu adamı/kadını da affedebilirsin diye düşünüyorum. Özür dilerim aşkım!

Dünyaları verseler de seni hiçbir şeye değişmeyeceğimi biliyorsun. Çünkü benim için her şeyden daha kıymetlisin. Böyle söylüyorsun ama beni nasıl üzebiliyorsun diyorsun, biliyorum. Hayatımın en büyük hatasını yaptım aşkım, özür dilerim!

Eşe Özür Mesajları

Dünyanın en tatlı eşi beni affedebilecek mi? Eve geldiğimde seni yine mutsuz görmemek için inan bana istediğin her şeyi yaparım. Çok üzgünüm aşkım!

Son zamanlarda çok gergin zamanlar geçirdim. Garip davrandığımın farkındayım ama inan bana hiçbir şey seninle ilgili değildi. Son dönemlerde kaba ve kırıcı olduğum için çok üzgünüm. Özür dilerim hayatım!

Son birkaç gündür takındığım garip tavır için üzgünüm. Umarım aramızdaki problemleri çözeriz ve seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yapmaya devam edebilirim.

Bana söyleyeceğin her şeyi şimdiden peşinen kabul ediyorum. Çünkü haksızım ve senden nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Senden tek istediğim tartışmamızı unutman ve özrümü kabul etmen!

Seni mutsuz görmekten nefret ediyorum ama seni mutsuz eden de benim. Bu yüzden kendimi asla affetmeyeceğim ama senin beni affetmeni bekliyorum. Lütfen beni affet!

Hayatınızın odak noktası olan sevdiklerinizi kırdığınızda, eminiz siz de onlar kadar üzülüyorsunuz. Son pişmanlık fayda etmez derler ama aslında durum böyle değil. Sevdikleriniz gerçekten üzgün olduğunuzu ve yaptıklarınızdan pişmanlık duyduğunuzu gördüklerinde, emin olun sizi tekrar bağırlarına basacaklardır. Onlara bu hissi vermek istediğinizde, ilham olacak cümleleri, özür mesajlarını yukarıda sizin için sıraladık. Umarız, sevdiklerinize duygularınızı ifade ederken size ilham olabiliriz.

 

Diğer Mesaj Sayfaları