Çiçek

Papatya Buketi

Filtrele
Temizle

Filtrele

Papatya Buketi

En çok tercih edilen çiçeklerin başında gelen papatya, kokusuyla da ilgi çeker. Doğal, zarif ve şık bir buket arıyorsanız papatyalardan ilham alabilirsiniz. Baharı sembolize eden bu hoş papatya buketleri, içten bir hediye seçeneğidir. Farklı etkinlik temalarına uygun papatya aranjmanlarına göz atabilirsiniz.

Vazo Çeşitleri Buketinizi Canlandırsın

Papatya buketiniz için cam ya da porselen vazolar tercih edebilirsiniz. Cam vazolar şeffaf yapıları sayesinde buketin köklerinin doğal bir şekilde görünmesini sağlar. Buzlu ya da sade vazo tasarımları ile papatyalara hoş bir hava kazandırabilirsiniz. Porselen vazolar papatya buketlerinde daha çok beyaz renkte kullanılır. Böylece çiçeklerle uyumlu bir kombin ortaya çıkar. Papatya buketleri beyaz kurdeleyle tamamlandığında zarif ve estetik bir tasarım oluşturur. Kısa ya da uzun vazo seçenekleri ile çiçeklerin tarzına en uygun tasarımla buluşabilirsiniz.

Farklı Çiçeklerin Hoş Birlikteliği

Papatyalar tek başına buket yapılabildiği gibi farklı türdeki çiçeklerle de uyumludur. Gerbera, lilyum ve güller papatyalar ile şık aranjmanlar yaratır. Beyaz papatyalara eşlik eden rengarenk çiçekler capcanlı ve neşeli buketlere imza atar. Çardak gülü gibi özel çiçekler aranjmana göz alıcı bir hava kazandırır. Buket sunumlarından ilham alarak sevdiklerinize zarif ve doğal bir sürpriz yapabilirsiniz. Vazolu tasarımları tercih ederek yaşam alanlarınıza estetik dokunuşlar kazandırabilirsiniz. Çakıl taşlarıyla süslenmiş vazolar, buketinize doğal dokunuşlarda bulunmanıza yardımcı olur. Peluş oyuncaklarla birlikte tasarlanmış aranjmanlar özel gün sürprizlerinizi de taçlandırabilir.

Mesaj İçerikli Vazolarla Unutulmaz Sürprizler

Sevdikleriniz için hoş sürprizler yapmak istiyorsanız, papatya buketlerini mesajlı vazolar ile gönderebilirsiniz. Seni Seviyorum notunu içeren vazo tasarımı, papatya buketleriyle uyumlu bir kombin oluşturur. Bembeyaz papatyalardan oluşan bu aranjman, saf ve içten sevgiyi romantik bir şekilde sembolize eder.

Papatyalar Çelenk Çiçeklerinde Popülerdir

Papatyalar, çelenk çiçeklerinde gerberalar kadar gözde çiçeklerdir. Nikah, açılış ve cenaze gibi etkinliklere göndereceğiniz çelenkler için de papatya buketlerini tercih edebilirsiniz. Tek ya da çift katlı çelenk tasarımlarında kullanılabilen papatyalar sade, doğal ve zarif görünümleriyle uyumlu buketler oluşturur. 444Çiçek’in aynı gün teslimat avantajıyla dilediğiniz papatya buketini hemen sipariş edebilirsiniz.