Pembe Masallar Kek Buketi

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

53 ,99 TL (KDV Dahil)
Ürün Detayları
49 ,99 TL +KDV
Frambuazlı Gül Kek (yeni) : 8 Adet Pembe Beyaz Küçük Kalp Kek : 13 Adet

Bazen sevgiliye, en yakın dostlara ya da ailemize olan sevgimizi en iyi şekilde ifade etmekte zorlanabiliriz. Böyle zamanlarda evrensel olarak sevgiyi simgeleyen güller ve kalpler yardımımıza koşar. Pembe Masallar Kek Buketi, tam da bu noktada aileye, dostlara ya da sevgiliye özel hediyeler arasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Çünkü özel günler ile özdeşleşmiş olan kalp ve gülleri, lezzetli bir kek tarifiyle buluşturuyor. Hem görsel olarak hem de tat olarak sevdiklerimize karşı duygularımızı en hoş şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Bunun gibi birbirinden lezzetli kek buketi seçenekleri ve diğer yüzlerce yaratıcı hediye alternatifine ulaşmak için online hediye ve çiçek mağazanız 444Çiçek sayfalarına göz atmayı unutmayın. Meta: Gül ve kalp şeklinde keklerle süslenmiş Pembe Masallar Kek Buketi, sevdiklerinizin kalbine giden yolu en hızlı şekilde keşfetmenize yardımcı olacak.

Bazen sevgiliye, en yakın dostlara ya da ailemize olan sevgimizi en iyi şekilde ifade etmekte zorlanabiliriz. Böyle zamanlarda evrensel olarak sevgiyi simgeleyen güller ve kalpler yardımımıza koşar. Pembe Masallar Kek Buketi, tam da bu noktada aileye, dostlara ya da sevgiliye özel hediyeler arasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Çünkü özel günler ile özdeşleşmiş olan kalp ve gülleri, lezzetli bir kek tarifiyle buluşturuyor. Hem görsel olarak hem de tat olarak sevdiklerimize karşı duygularımızı en hoş şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Bunun gibi birbirinden lezzetli kek buketi seçenekleri ve diğer yüzlerce yaratıcı hediye alternatifine ulaşmak için online hediye ve çiçek mağazanız 444Çiçek sayfalarına göz atmayı unutmayın.

Ürün Kodu: gr787

Yorumlar

Uzun mesafe yol ücreti 15 tl olmamalı !! Bence diğerlerinden bir farkınız olmalı mecbur olduğum için göndermek zorunda kaldım ekran da gördüm 53 tl ürüne 70 tl ödedim olmadı bence

GÖZDE BALLIKAYA