Rize Çiçekçileri

Rize çiçek siparişi sayfamızdan Rize ve ilçelerinde yaşayan sevdiklerinize online çiçek gönderebilirsiniz!

En yakın çiçekçi nerede? diye merak ediyorsanız, 444Çiçek ile Türkiye'nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Rize'ya aynı gün teslim çiçek siparişi vermek için yapmanız gereken sadece, göndermek istediğiniz çiçek aranjmanını seçerek sipariş oluşturmak. Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar ya da Merkez hiç farketmez… Eğer Rize’de ikamet ediyorsanız, Rize çiçekçilerinin hepsi 444Çiçek’le size bir tık kadar yakın.

Rize Online Çiçek Siparişi

Rize'nın tüm ilçe ve mahallelerine gül, orkide, papatya, lilyum, çelenk, çiçek sepeti ve canlı çiçek teslimatı yapılabilmektedir. Çiçek siparişinizin teslim edileceği adrese en yakın Rize çiçekçisi tarafından hazırlanan çiçeğiniz, belirttiğiniz zaman aralığında teslim edilir. Rize çiçek sepeti ürünlerimizdeki indirim fırsatlarını kaçırmayın!

Bölgenin adı ilk kez M.Ö. 8 yılında yazılı bir kaynakta geçmiştir. Roma İmparatorluğu, Doğu Roma İmparatorluğu ve Osmanlılar dönemlerinde bölgeye hakim olan bitki örtüsü nedeniyle Rize küçük bir kasaba olarak kalmıştır. El değmemiş doğası ile Karadeniz’in incisi olan Rize, gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Gezilecek yerlerden bazıları şunlardır: Kaçkar Dağları Milli Parkı, Anzer Yaylası, Ayder Yaylası, Zil Kalesi, Şenyuva Köprüsü, Palovit Şelalesi, Fırtına Deresi, Rize Kalesi, Pokut Yaylası, Gito Yaylası, Pileki Mağarası. Zengin bitki örtüsü ve yaylaları ile ön plana çıkan Rize’de, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın aynı gün teslim çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, 444cicek Rize’de en büyük yardımcınız olacaktır.

Türkiye'nin Her yerine Çiçek Gönder