Çiçek

Sarı Güller

Sarı Gül

Sarı rengin güçlü çekimi sayesinde gördüğümüzde gözlerimizi kendilerinden alamadığımız sarı güller, içinizdeki hislere ve bunların dışarı yansımasına göre farklı manalara bürünebilir. Sarı rengin dikkat çekiciliği ve gülün göz alıcı estetiğinin birleşmesi sonucu ortaya çıkan güzellik birçok anlama gelmektedir.

Göz alıcı bir güzelliğe sahip sarı güller, dikkat çekmelerinin yanında insanlara renkleri sayesinde huzur vererek onları keyifli bir nostalji yolculuğuna çıkarır. Sarı renk daima, eski, tanıdık bir tadı damağınızda hissetmenize yardımcı olacaktır. Keyifle hatırlanan eski anılara duyulan minneti ifade etmek için ondan başkasına ihtiyacınız olmayacak.

Sarı, bulunduğu ortamda insanların dikkatini hızlıca üstüne toplamayı başarabilen bir renktir. Sarı güller, ev içerisine konulduğunda evin ruhuna modern bir hava katacak ve bu modern çizgide sıcak bir renk olması sayesinde ev içindeki yoğun duyguları sakinleştirmeyi başaracaktır.

Sarı Gül Aranjmanları: Gün Işığının Sarı Yapraklarda Hayat Buluşu

Nişan törenlerinde, ortamın süslenmesi ve çiçek yapımında sarı güller sıklıkla kullanılır. Sarı rengin neşe veren enerjisi sayesinde nişanlanan çiftlerin hayatlarının huzurla dolu geçeceğine inanılır. Bu inanç, sarı güllerin nişan törenlerinde kullanılmasının başlıca sebebidir.

Sarı güller, sevdiğiniz insana sadakat ve bağlılığınızı ifade etmek için en uygun armağandır. 444Çiçek, tam da bu noktada 41 sarı gülden oluşan farklı tasarımlı çiçek buketlerini beğeninize sunuyor. 41 sayısının da özel bir anlamı var elbette. Bu sayı, karşınızdaki insana olan sadakat ve bağlılığınızı temsil ederken, aynı zamanda gözlerinize dolu dolu bir renk ziyafeti yaşatıyor.

Sarı güllerin, oldukça sık gönderildiği bir diğer zamansa, geçmiş olsun iyi dileklerinin iletildiği zamandır. Sarı rengin iyileştirici, doğal enerjisini, klasik bir dilekle modern bir çizgide buluşturmak isterseniz 444Çiçek’in, sarı güllerin güzelliğini ahşabın koyu tonuyla buluşturduğu tasarımlarına da göz atabilirsiniz.

En Güzel Sarı Güller 444Cicek'de

Çeşitli bitki türlerini klasik, modern ve kişiye özel çizgilerde bir araya getiren 444Çiçek, sarı güllerin sıcaklığını ruhunuza işleyerek sizi neşeli ve pozitif bir yolculuğa çıkarmayı teklif ediyor. Sevdiklerinize ellerinizin sıcaklığını da hediyenizle birlikte taşıyan 444Çiçek, ürününüzü aynı gün içerisinde, teslimat ücreti olmadan onlara güvenle ulaştırıyor. Bugün bir değişiklik yapıp, ruhunuzun ışığını yansıtan parlak sarı gülleri 444Çiçek'ten sipariş ederek, sevdiklerinizin gününü güzelleştirebilirsiniz.