Çiçek

Sarı Paoatya

Filtrele

Sarı Papatya

Mutluluğu paylaşmanın ve karşınızdaki kişiye sevginizi göstermenin en nadide araçlarından biri olan sarı papatyalar, pozitif enerji yayan renkleri sayesinde yüzlerde bir tebessüm yaratır. Kokusu, narin yapısı ve benzersiz görüntüsüyle hayranlık uyandıran sarı papatyaları sizin için kıymetli olan insanlara hediye edebilirsiniz.

Dostlarınızı mutlu etmek, sevgilinize onu ne denli sevdiğinizi göstermek ya da sizin için özel olan birini tebessüm ettirmek için tercih edebileceğiniz sarı papatya buketleri, iyi niyetinizi paylaşmanıza olanak tanır. Doğanın en ayrıcalıklı çiçeklerinden biri olan sarı papatyalar, güzellikleri ve kokuları dolayısıyla sık sık şarkılara ve şiirlere de konu olur. İnsanın duygularını harekete geçiren, kalpleri sıcacık yapan bu harikulade çiçekleri sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Zaman geçer dostluk ve arkadaşlık baki kalır. Gün gelir sarı papatyalar da solar; ancak bir kitabın arasında saklanan bir tutam papatya yıllarca anıların tazeliğini korur. Öyle bir an gelir ki, akıp giden zaman bir kitap sayfası çevrilirken durur ve hayat bir kere daha sevgiyle, dostlukla anlam kazanır. Sarı papatyalar özeldir, en az siz ve sevdikleriniz kadar. Onlara ne derece önem verdiğinizi güzel kokulu, güzel dokulu bu çiçeklerle gösterebilirsiniz.

Sevgi Hiçbir Engel Tanımaz, Siz Yeter Ki Sevgiyi Yüceltin

Sevdiklerinizden uzakta olabilirsiniz. Araya mesafelerin girmesi, elbette sevginizin azaldığı anlamına gelmez. Kıymet verdiğiniz insanları hatırladığınızı göstermek, sevginizi ifade etmek bazen bir buket çiçeğin kokusuna gizlenir. İşte tam da bu sebepler, sevgiyi ve dostluğu simgeleyen sarı papatyalar kıymet verdiğiniz insanlar için çok özel bir hediye alternatifi oluşturur. Sevginizi, özleminizi ve içinizdeki güzel duyguları birkaç cümleye sığdırıp not olarak sarı papatya buketinizle birlikte iletilmesini isteyebilirsiniz. Çiçek siparişiniz esnasında ileteceğiniz bu notun sevdiklerinize ulaşacağından emin olabilirsiniz. Zira 444Çiçek için her şeyden önemlisi, sevgiyi bir kalpten alıp diğer kalbe iletmektir.

444Çiçek üzerinden ulaşabileceğiniz sarı papatya buketleri, farklı zevklere hitap edecek aranjman alternatifleri sunar. Size yalnızca dostunuzun ya da sevgilinizin hoşuna gidecek buketi ve aranjmanı bulmak kalır. Hayalinizdeki sarı papatya buketini bulduktan sonra içiniz rahat olsun; yalnızca çiçeği iletmemizi istediğiniz adresi ve notunuzu sisteme tanımlayın. Bundan sonraki süreci 444Çiçek'e gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.