Çiçek

Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü, sevdiğimiz insana ne kadar çok sevdiğimizi gösterebileceğimiz saf bir sevgi günüdür. Sevgililer Günü çoğu ülkede kutlanır, evli ya da sevgilisi olanlar tarafından dört gözle beklenir. Çünkü bu özel gün romantik aşkla ilişkilendirilir ve her yıl milyonlarca kişi bu günü kutlar. Çiftler birlikte özel zaman geçirir. Birbirlerine güzel hediyeler alır, belki de muhteşem bir akşam yemeği ile bu özel günü taçlandırırlar.

Kısacası 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, herkes hayatındaki özel insan için elinden gelen her şeyi yapar. Yukarıda saydığımız fikirlerin hepsi sevgilinizin ya da eşinizin özel hissetmesini sağlayabilir. Fakat hiçbir şey, onlara olan sevginizi gösterebileceğimiz aşk ve sevgi dolu bir mesajdan daha etkili değildir.

Peki hayatımın aşkı için en güzel kelimeleri nasıl seçebilirim diyorsanız, aşkınızı hissetmesi için mesajınızda en duygusal kelimeleri seçtiğinizden emin olun. Unutmayın, Sevgililer Günü mesajlarınız, onlara olan aşkınızı yansıtmalıdır. Bu kesinlikle Sevgililer Gününü daha anlamlı hale getirecektir. Fakat, mükemmel mesajı yazmak için ne yapacağınızı bilemediğiniz zaman, bu iş gerçekten çok zor olabilir. Çünkü sevgiliniz ya da eşiniz için aşk dolu kelimelerden oluşan bir Sevgililer Günü mesajı yazmak son derece zordur.

Nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız, sizin için derlediğimiz Sevgililer Günü mesajlarlarından birini göndererek, hayatınızdaki en anlamlı kişi için Sevgililer Günü’nü özel kılın. En beğendiğiniz mesajı seçin ve onlara "Sevgililer Günün Kutlu Olsun!” deyin. Bu sene 14 Şubat’ta, aşk dolu ve heyecanlı hissetmelerini sağlayın. Aşağıda derlediğimiz muhteşem Sevgililer Günü mesajlarıyla sevdiklerinizi heyecanlandırmaya hazır olun.

Anlamlı Sevgililer Günü Mesajları

Sana her baktığımda, kalbimi ateş gibi yaktın. Umarım sonsuza kadar benimle olursun. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Beni sevdiğini her gün hissettirdiğin için sana minnettarım aşkım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Paylaştığımız şeylerin her gün artmasını ve sonsuza dek sevgilim olmanı diliyorum.

Sevgililer Günün kutlu olsun sevgilim!

Benimle olduğun için teşekkür ederim. Dün, bugün ve yarın… Sen her zaman benim aşkım olacaksın. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Sen benim hem gündüzüm hem de gecemsin. Bu yüzden bugün gündüzü de geceyi de birlikte geçirelim aşkım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!

Sana her gün daha fazla aşık olurken farkettim ki, bizim için her gün Sevgililer Günü. Seni çok seviyorum!

Sayısız romantik roman okudum ve film izledim, ancak hiçbirinde bizimkine benzer bir aşk yoktu. Aşkımız tüm romantik film ve romanlardan daha fazla. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Hayatım o kadar boştu ki, sen, sevgi ve mutlulukla doldurdun. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım, seni seviyorum!

Uzun Sevgililer Günü Mesajları

Gökten yıldızları indiremem, yüksek dağların zirvesine tırmanmam ya da senin için romantik ve harika şiirler yazamam, ama seni sonsuza dek sevebilirim aşkım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Sen hayatıma girmeden önce aşk benim için sadece bir hayaldi. Şu an seninle hayallerimi gerçeğe dönüştürdüm ve hayalin ötesinde bir aşk yaşıyorum. Seni çok seviyorum sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Seninle birlikte olduğumdan beri güller daha güzel kokuyor, günler daha güneşli görünüyor, dünya sanki daha sıcak. Benim üzerimdeki etkin tam olarak bu. Sevgililer Günün kutlu olsun tatlım, seni seviyorum!

Ne yaşarsak yaşayalım, hayatımızda ne fırtınalar koparsa kopsun, sen bana sarıldığın an her şeyi unutuyorum. İyi ki hayatımdasın, seni seviyorum aşkım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!

Sen gözlerimi açtığım an düşündüğüm ilk kişisin ve geceleri uyurken aklımdaki son kişisin. Bu yıllardır böyle… Bu yüzden seni sonsuza dek seveceğime eminim. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Her gün sana dair yeni şeyler öğreniyorum ve aşkım her gün daha da katlanarak büyüyor. Bu kadar harika olmayı nasıl başarabiliyorsun sevgilim? Seni çok seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Eşe Sevgililer Günü Mesajları

Gözlerimizin buluştuğu ilk an, senin kocan olacağıma o kadar emindim ki, haklı çıktım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Benim olduğun için çok mutluyum, kalbimi sonsuza dek ele geçirdin. Sevgililer Günümüz kutlu olsun karıcığım!

Hiç bitmeyen sevincimin, sınırsız mutluluğumun ve sonsuz sevgimin sebebi sensin. Sen benim hayatımsın karıcığım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!

Bugün beni her gün daha çok sevmeni ve asla beni terk etmemeni diliyorum. Seni çok seviyorum. Hep karım olarak kal. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Mükemmel kadın, her bulutlu günde güneş ışığım olduğun için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Bazen seni bulduğum için nasıl şanslı bir adam olduğumu düşünüyorum. Seni seviyorum, günü seninle geçirmek için sabırsızlanıyorum.

Zekan beni kendine çekti, aşkın sonsuza kadar seninle kalmamı sağladı. Sevgililer Günümüz kutlu olsun karıcığım!

İkimiz de birbirimizi sevmek ve mutlu kalmak için tasarlanmışız. Karım olduğun için teşekkürler sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Romantik Sevgililer Günü Mesajları

Yüz kalbim olsa bile sana olan aşkımı ve özlemi içinde taşıyamaz sevgilim. Seni çok seviyorum, Sevgililer Günün kutlu olsun tatlım!

Aşk şiirleri yazmak, hediyeler almak ve 'seni seviyorum' demekle zaman kaybetmek istemiyorum. Tek istediğim, hayatımın sonuna kadar senin yanında olmak. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Gerçek aşkın ne kadar nadir olduğunu öğrendikten sonra onu bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

En kötü durumda bile elimi ve kalbimi tuttuğun için teşekkür ederim sevgilim. Seni çok seviyorum, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Bulutlu bir günde benim güneş ışığım oldun. Sonsuza dek yanımda kal sevgilim. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Seninle birlikte olmak, yaşadığını ancak seninle tanışınca anlamakmış. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Sana bugün hiç bozmayacağım bir söz vereceğim. Hayatımda her zaman sen olacaksın, Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım.

Ve aniden ne oldu biliyor musun? Bütün aşk şiirlerinin ve aşk şarkılarının senin için yazıldığını anladım. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

 

Diğer Mesaj Sayfaları