Çiçek

Sevgiliye Çiçek

Filtrele
Temizle

Filtrele

Biricik Sevgilinize Gönderebileceğiniz Çiçek Aranjmanları

Her şeyin en güzelini hak eden sevgilinize sürprizin de en güzeli yakışır. Sevdiğinize onu kadar çok sevdiğinizi dile getirmek istiyorsanız size önereceğimiz yegane hediye çiçek olacaktır. Gerek kokusu gerek güzel görüntüsü ile mutluluk dapıtan çiçekler doğanın bizler için sunduğu en harika eserlerdir. Bazen yüzlerce kelimenin anlatamadığını bir çiçek anlatıverir. Sevgiliye çiçek göndermek, hayatınızın en güzeline, doğanın en güzelini hediye etmek demektir. Ona en az onun kadar temiz ve duru bir hediye vermek demektir. En son ne zaman sevgilinize sizi bu kadar çok sevdiği için teşekkür ettiğinizi hatırlayın ya da en son ne zaman eve giderken eşinize bir buket çiçek götürdüğünüzü… Mutlu etmek hiç beklenmedik anda kapıya gelen bir buket çiçekte saklıdır bazen.

Siz de sevdiğinize mutlu bir gün hediye edin. 444Çiçek sizler için sevgiliye hediye çiçek seçeneklerini derledi, sizin tek yapmanız gereken aralarından birini seçerek bir kaç tıklama ile onu mutlu etmek.

Sevgiliye Hangi Çiçek Gönderilir?

Sevgiyi, aşkı en çok anlatan çiçekler; her anlamı ile bambaşka bir sevgili ifade eden çeşitli renkte güller, zarafetin görsel hali orkideler, şıklığın çiçeği lilyumlar, doğal aşıkların favorileri papatyalardır. Mevsimin en güzel ve taze çiçekleri ile usta ellerde hazırlanan aranjmanlardan olan çiçek sepeti tercihlerinizin arasında olabilir. Aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızı çiçekler de alternatifleriniz arasında mutlaka yer almalıdır.

Aslında her çiçek aşkı anlatır sevdiğinize. 444Çiçek.com, Seni Seviyorum diyen çiçeklerini sizler için aynı sayfada topladı.

Sevgiliye Çiçek Nasıl Verilir?

Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü, doğum günü ve yıldönümü en çok çiçek gönderilen zamanlardır. Ancak sevgiliye çiçek göndermek için bahaneye ihtiyaç yoktur. Sevgiliye çiçek göndermek “Hep aklımdasın sevdiğim” demektir. “Seni kelimelerle ifade edemeyecek kadar seviyorum” demektir. Bu sebeple sevgilimize çiçek göndermek için özel bir zaman beklememeli, onları fırsat buldukça küçük sürprizlerle mutlu etmeliyiz.

#1 Buluşmada çiçek vermek

Eğer aldığınız hediyenin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, çiçekler bir numaralı destekçiniz olacaktır. Aldığınız hediyenin yanında bir buket çiçek götürmeniz hediyenizi daha değerli kılacaktır. Ancak unutmamanız gereken bir detay eğer sevgilinizle dışarıda buluşmuşsanız çiçek vermek konusunda önce bir durup düşünmenizdir. Eğer sonrasında dolaşmayı planlıyorsanız sevgiliniz elinde çiçekle rahat edemeyecektir.

#2 İşyerine çiçek göndermek

Çiçekler bir hediyenin yanında destek oldukları gibi başlı başına bir sürpriz, bir hediyedir. Özellikle işyerine çiçek göndermek sevgiliniz veya eşiniz için mutluluk verici bir hamledir. Birçok ofis arkadaşına çiçek gelirken masum masum bakan sevgiliniz için bu şekilde hatırlanmak, birkaç kat daha mutluluk vericidir.

#3 Eve çiçek göndermek

Eğer büyük bir saksı çiçeği veya sevgilinizin taşımakta zorlanacağı ve işyerinde bırakmak istemeyeceği bir çiçek göndermeyi düşünüyorsanız eve çiçek göndermeniz daha doğru bir hamle olacaktır. Eğer son dakika çiçek göndermeye karar verdiyseniz eve rahatlıkla çiçek gönderebileceğiniz gibi aynı zamanda son anda hatırladığınız bir özel günü de kolayca telafi etmeye çalışabilirsiniz.

Sevgiliye En Güzel Çiçek Notları

  • Varlığın dünyamı aydınlatıyor sevgilim, seninle geçirilen her gün biraz daha aydınlık, biraz daha parlak. Hayat seninle güzel. Seni seviyorum!
  • Sana aşkımı anlatabileceğim kelimeler yok sanki, hiçbir sıfat yeterince yakışmıyor o güzel adının yanına. Seni bu çiçekler kadar seviyorum sevgilim. Beyaz, masum ve sonsuz…
  • Bugün güzel gülüşünle uyandım, güneş gibi doğdu günüme. Hayatımın her anını o gülüşle geçirmek istiyorum sevgilim.
  • Sen benim hayattaki en güzel şansım, en güzel hediyemsin. Hiçbir zaman bendeki aşkın değişmeyecek, seni seviyorum.
  • Her anında yanında olmak, her anımı seninle yaşamak istiyorum karıcım, iyi ki benimlesin.
  • Siz de sevdiğinize Sevgiliye Çiçek kategorisinden tazeve en güzel çiçekleri seçin, özel günlerinize anlam katın, tüm günlerinizi özel kılın!

Daha fazlası için Sevgiliye Güzel Sözler ve Aşk Sözleri mesaj sayfalarımızdaki kart notu örneklerini inceleyebilirsiniz.