Çiçek

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgilinizi etkilemek ve onu daha iyi hissettirmek için söylediğiniz o büyülü sözlerin her gün daha çekici bir hale gelmesi gerekiyor. Bu yüzden sevgiliniz için yazdığınız güzel sözlerde tekrara düşmemeniz ve onu her seferinde etkilemeniz şart. Sadece bununla da bitmiyor. ‘Seni seviyorum!’ gibi klişe cümlelerden kurtulmanız ve aşkınızı bir adım daha ileriye götürecek etkileyici kelimelerden yararlanmalısınız.

Nasıl mı?

Klişeliği ve birbirine benzeyen kelimeleri rafa kaldırıp kalbinizden gelen cümlelerle sevgilinizi değerli hissettirerek…

İlham mı arıyorsunuz?

Sevgiliye en güzel sözler listemizdeki birbirinden etkileyici ve ilham verici sözlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca onun kadar güzel ve etkileyici çiçek çeşitleri ile bu romantik sözlerinizi destekleyebilirsiniz.

Sevgiliye Etkileyici Sözler

Gözlerimi her kapattığımda seni görüyorum. Gözlerimi her açtığımda da seni görüyorum. Seni düşünmeden yapabileceğim hiçbir şey yok.

Günün her dakikasını seninle geçirebilirim, ama inan bana seninle 24 saat bile yetersiz.

Mutluluğun her zaman M ile başladığını düşünürdüm, ama şimdi S (sevgilinizin baş harfi) ile başladığını görüyorum.

Hayalim seninle birlikte yaşlanmak ve birlikte daha çok anı biriktirmek.

Bu sabah kendi kendime gülümsüyordum, sonra seni düşündüğümü fark ettim.

Sana aşık olmak, dünyadaki en iyi ikinci şey. Birincisi ise, seni bulmaktı.

Hoşçakal dediğinde, seni tekrar görene kadar dakikaları saymaya başlıyorum.

Seninle tanışana kadar aşka inanmıyordum. Şimdi senin sayende aşkın kitabını yazabilirim.

Sen benim sadece güneşim, ayım ve yıldızım değilsin. Sen benim bütün evrenimsin!

Lütfen sonsuza kadar hayatımdaki en iyi şey olmaya devam et!

En Etkileyici Çiçekler >>GülOrkide , Çiçek Sepeti, Sukulent

Sevgiliye Güzel Sözler (Kısa)

Hüzünümü güzel gülümsemenle ortadan kaldırıyorsun!

Seni her gördüğümde günümü aydınlatıyorsun.

Seninle tanıştığım andan itibaren, hayatımın kadını olduğunu biliyordum.

Birinin ilk ve son tercihi olmaya değer, çok özel bir kadınsın/adamsın!

Seninleyken zamanın durmasını istiyorum!

Senin aşkın sayesinde kendimi daha güçlü hissediyorum!

Aşk ihtiyacım olan tek şey değil, ihtiyacım olan tek şey sensin.

Benimle olduğun zaman, zamanı durduruyorsun!

Dünya seninle birlikte çok daha güzel bir yer haline geldi.

Yaşlanırken yanımda olmasını istediğim tek şey senin aşkın!

Anlamlı Çiçekler >>Lilyum, Papatya

Sevgiliye Güzel Sözler (Uzun)

Dikensiz bir gülden, gökyüzündeki en parlak yıldızlardan, güneşten ve bulutların ardında gizlenen masmavi gökyüzünden bile daha güzelsin sevgilim!

Seninle olmadığımda seni çok özlüyorum. Seninle olmadığım zaman tek yaptığım şey seni düşünmek. Seni düşündüğümde ise, sadece senin yanında olmak istiyorum. Seninleyken, tüm hayallerim gerçek oluyor. Seni çok seviyorum!

Her gün senin sevgilin olduğumu bilerek uyanmanın ne kadar harika olduğunu biliyor musun? Mükemmel. Seni seviyorum aşkım!

Zor bir günün ardından seni görmekten daha iyi bir şey yok. Dünyamı daha aydınlık bir hale getirmek için elinden geleni yapıyorsun. Seni seviyorum aşkım!

Bir doktor hayatımı kurtarabilir. Bir avukat hayatımı savunabilir. Bir asker bana daha huzurlu bir hayat verebilir. Ama sadece sen hayatımı anlamlı bir hale getirebilirsin sevgilim!

Beni konuşmadan bile anlayan tek kişi sensin. Her şey kötü olduğunda bile beni güldürüyor ve yaralarımı iyileştiriyorsun. Benim için çok özelsin sevgilim!

Zaman çok hızlı akıyor, bu yüzden sensiz bir dakika bile geçirmek istemiyorum. sevgilim böyle hissetmemi nasıl sağlıyorsun?

Her zaman seni düşünüyorum sevgilim! Mutlu gülüşün ve ışıldayan gözlerin ne yaparsam yapayım aklımda. Seninle ilgili ne düşünürsem düşüneyim, kalbimi neşeyle dolduruyorsun. Benim sevgilin olduğun için teşekkür ederim!

Aşk nedir, diye sordukların cevap bulamıyorum. Ama kesin olarak bildiğim bir şey var: Birini gerçekten seviyorsan, bu kişiyi her koşulda seveceksin. Canım, seni güçlüyken ve zayıf olduğunda, sağlıklı olduğunda ve hasta olduğunda, mutlu olduğunda ve üzgün olduğunda, her halinle seviyorum. Ve bu asla değişmeyecek!


Diğer Mesaj Sayfaları