444Çiçek

Sıkça Sorulan Sorular

Markanız neden 444Çiçek?


Markamızın ‘444Çiçek’ olmasının sebebi; telefonunuzdan sms gönderirken olduğu gibi, 444Çiçek yazdığınızda (444 24 23) 444Çiçek Müşteri Hizmetleri’ne bağlanmanızdır. (‘k’ harfini tuşlasanız da boşa gitmektedir)

 

Neden 444cicek.com ile sipariş vereyim?


444cicek.com, Türkiye'deki çiçekçiliğe tamamen yeni ve farklı bir boyut kazandırmak amacıyla 2000 yılından beri hizmet vermektedir.
Türkiye’den 444 24 23 numaralı hatlar ile 7 gün 24 saat kesintisiz telefon ile hizmet veren 444Çiçek, bu hizmet ile Türkiye’de İLK ve TEK’tir.
Artık, hem telefon "444-CICEK (444-2423)" hem de internetten ulaşabileceğiniz servisimiz sayesinde çiçekçi çiçekçi dolaşarak zaman kaybetmeyeceksiniz. İstediğiniz çiçekler istediğiniz zaman istediğiniz yerde olacaklar.

 

444Çiçek'de çiçekler hep taze midir?


444cicek.com, direk seralardan toplu çiçek satın alması yapmaktadır. Yüksek iş hacmi ile getirtilen çiçekler en çok iki gün içerisinde satılmış olur.
Bu sayede çiçek gönderdiğiniz kişi daha uzun süre taze çiçeklerin keyfini sürebilir.

Siparişimin yerine zamanında ve sorunsuz teslim edildiğinden nasıl emin olabilirim?
Siparişleriniz teslim edildikten sonra bazı noktalarda anında bazı noktalarda ise ortalama 1 saat içerisinde size teslimat bilgisi sms ve e-mail olarak iletilmektedir.
Dolayısı ile teslimat bilgisi peşinde koşmak zorunda kalmazsınız. Dilerseniz çiçeğinizin durumunu, 444 24 23 nolu telefonu arayarak 444Çiçek Müşteri Hizmetleri'mizden de öğrenebilirsiniz.

 

Siteye nasıl üye olabilirim?


Anasayfamızda sağ üst bölümde yer alan "Üye Ol" kısmına yer alan formu doldurarak sitemize üye olabilmektesiniz.

 

Ödemeyi ne şekilde yapabilirim?


Ödemelerinizi kredi kartı ya da havale yoluyla yapabilmektesiniz. Ödeme ve sipariş işlemlerinizi isterseniz Müşteri Hizmetlerimizi arayarak da gerçekleştirebilmektesiniz.

 

Çiçek siparişim ne kadar sürede yerine ulaşır?


Siparişinizi belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde, mümkün olan en kısa sürede yerine ulaştırmak için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. 444cicek.com olarak, vermiş olduğunuz sipariş için belirttiğiniz zaman dilimini öncelik olarak belirlemekle beraber, 09.00 – 18.00 ve 18.00 – 23.30 saatleri arasında dağıtım garantisi veriyoruz. Ödemenizi banka havalesi ile yapıyorsanız siparişinizin ödemeniz konfirme edilmeden işleme konmayacağını göz önünde bulundurunuz.

 

Siparişimden memnun kalmazsam?


444cicek.com ile vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz çiçek kalitesi ve teslimat ilgili sorunlarda %100 para iadesi veya telafi garantisi altında bulunmaktadır. Amacımız sizin memnun olmanız ve 444Çiçek servisini bir kere değil, sürekli kullanmanızdır.

 

Türkiye'nin her yerine çiçek gönderebilir miyim?


Türkiye’nin gönderim bölgeleri dahilinde yer alan illerinde, şehir merkezlerine gönderilen tüm siparişlerde, ürün bedeline yol ücreti dahildir. Bu illerin şehir merkezlerine uzak olan bölgeleri için sipariş ekranlarında belirtilen tutarda yol ücreti alınmaktadır. (Sadece Amasya ve Çanakkale şehir merkezleri için yol ücreti alınmaktadır.) Kastamonu, Sinop, Mardin, Bayburt, Şırnak, Hakkari illerine gönderim yapılmamaktadır.

Yurtdışına çiçek gönderebilir miyim?


444Çiçek sadece Türkiye içi gönderimler yapmaktadır. İlerleyen dönemde bu konuda da yeni çalışmalar yapılacaktır. Sitemize üye olarak konu hakkındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 

Özel günlerde saat garantisi veriyor musunuz?


Özel günlerde, yoğunluktan dolayı teslimat saati garantisi verilmemektedir. Özel günlerde tüm siparişleriniz, aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

 

Kredi kartı ile ödeme yapmak güvenli mi?


444Çiçek, kredi kartı gibi bilgilerinizin güvenliği için Verisign Inc. şirketi tarafından sağlanan SSL 3.0, 128-bit encryption kullanmaktadır. Sitemizde güvenliğin bu sistem ile sağlandığı bir sertifika ile belgelenmektedir. Bu sertifikada yer alan bilgiler 444cicek.com'a özeldir; aynı bilgiler başka bir sitede görüntülenemez.

SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü ve 128-bit şifreleme nedir?


SSL Protokolü, internette kullanılmak üzere geliştirilmiş önemli güvenlik özelliklerine sahip bir teknoloji ürünüdür. En önemli görevi, bilgisayarınız ile sitemiz arasındaki bilgi akışının şifrelendirilmesidir. Bu şekilde şifrelenen bilgiler herhangi bir şekilde üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez. 128-bit şifreleme sistemi şu an için dünyanın en ileri şifreleme programıdır.