Çiçek

Yeni İş

Filtrele
Temizle

Filtrele

Yeni İş Tebriği Çiçekleri

Yeni iş çiçekleri özel anlara uygun olarak oluşturulan ve farklı anlamlar taşıyan çok özel çiçeklerdir. Siz de sevdiklerinize, onları özel hissettirmek için beklenmedik anlarda özel tasarımlara sahip çiçekler hediye etmek isterseniz 444Çiçek.com’ten destek alabilirsiniz. 444Çiçek, birbirinden güzel çiçek tasarımları ile unutulmasını istemediğiniz anları daha da özel zamanlara dönüştürür.

Yeni işe başlamanın verdiği o tatlı heyecan çok başkadır. Okula ilk defa başlayacak gibi bir heyecan sarar insanın içini. Ne kadar tecrübesi olsa da yeni bir ortama girmek heyecanlandırırken bir de ilk işine başlayacak olanları düşünün. Akıllarda onlarca soru vardır. İşe başlanacak yerin nasıl bir yer olduğu, iş arkadaşları ile iletişiminin nasıl olacağı, işin beklediği kadar tatmin edip edemeyeceği ve daha bir çok şey akıllarda dolanıp durur. Heyecanı taze olan sevdiklerinize mutluluk verici bir sürpriz yapmak isterseniz yeni iş tebrik çiçeği çok doğru bir tercih.

Yeni İşe Çiçek Neden Gönderilir?

Yıllar boyu en güzel hediyelerden biri sevdiklerinize güzel kokulu çiçekler almak olmuştur. Bu alanın daha da gelişmesiyle yeni iş çiçekleri ortaya çıkmış ve her özel ana uygun bir tasarıma sahip çiçekler oluşturulmaya başlanmıştır. Eşiniz, arkadaşınız, sevdiğiniz bir kişi yeni bir işe başladığında onu ziyarete giderken götürebileceğiniz, sizden bir hatıra olacak ve tebrik ederim anlamı taşıyan bir hediye olan yeni iş çiçeklerini 444Çiçek.com sayesinde gidemediğiniz yerlere de ulaştırabilirsiniz. Mutluluğunuzu dile getirmek için uzakta da olsanız hediyelerinizi yerine ulaştırabilirsiniz. Bu sayede sevgi bağınız hep güçlü kalır. Sizin gidemediğiniz yerlere de hediyeleriniz anında ulaşır ve beklenmedik anlarda gelen bir mutluluk sevdiklerinizin yüzünü gülümsetmenizi sağlar. Sevdiklerinize yeni iş tebrik çiçeği göndermek onlara tüm başarılarında arkalarında olduğunuzu ve onlarla gurur duyduğunuzu belirtebilmenin en güzel yoludur. Aynı zamanda yeni işe başlayan birine gelen çiçek, iş arkadaşları tarafından da, arkadaşınızın sevilen biri olduğunu gösterecektir. Arkadaş çevresi geniş ve sevilen kişilerin yeni ortamlara kabul edilmesi çok daha kolaydır.

Yeni iş çiçekleri her ana özel olarak tasarlanabilir. Yeni işe çiçek göndermek istediğinizde saksıda, canlı çiçekleri tercih edebilirsiniz. Bu çiçeklere de en iyi örneklerden biri farklı renklere sahip orkidelerdir. Farklı büyüklüklere sahip orkidelerden istediğinizi seçerek sevdiklerinize hayırlı olsun çiçeği olarak gönderebilirsiniz. Beyaz, mor gibi renklere sahip orkideler güzel görüntüleri ile de ilgi çekici bir görüntüye sahiptir. Özel saksıları da bulunan bu çiçekleri yazılı ya da farklı tasarımlı saksılarda gönderebilirsiniz. Spathiphyllum, antoryum, şeflere, kraton gibi farklı saksı bitkilerini de bu alanda tercih edebilirsiniz. Saksı çiçeği göndermek istemeyenler için farklı renklerde gül, papatya ve lilyum buketleri bulunur. Bu çiçekleri ister özel vazoların içerisinde tercih edebilirsiniz isterseniz de güzel bir şekilde sarılmış buketler halinde gönderebilirsiniz. Her türlü çiçeğin gönderilebildiği yeni iş çiçekleri ile sevdiklerinizin her anında yanında olabilirsiniz.

Kimlere yeni iş çiçeği gönderilir?

Yeni iş hediyesi, sevdiklerinizi yalnızca mutlu etmeyecek, bu kadar ince düşünceli olduğunuz için sizi her zaman özel bir arkadaş yapacaktır. Yeni işe çiçek göndermek bilhassa iş hayatına yeni atılanlar için çok önemlidir.

#1 İlk işine başlayacak olanlara alınacak çiçek

İş hayatına yeni girecek olanlar için ilk gün fazlası ile heyecan verici hatta zaman zaman da korkutucudur. Yapılacak iş, çalışma ortamı ve iş arkadaşları kişilerin gözünü epey korkutur. Bu heyecan dolu ilk gününde masasına gelen bir çiçek ile gelecek olan mutluluğu ise tarif edebilecek en güzel fotoğraf içten bir gülümsemedir.

#2 Terfi alanlara gönderilebilecek çiçek

Uzun yıllar emek ile sabır ile beklenen o gün geldiğinde, sevdiklerinizin yaşadığı o gurur verici ana tanıklık etmek, hak ettiği yere geldiğini ve onunla ne kadar gurur duyduğunuzu dile getirmek için terfi çiçekleri benzersiz bir yoldur.

#3 İş değiştiren sevdiklerinize alınacak çiçek

Sevdiklerinizin daha önce olduğu gibi şimdi de yanında olduğunuzu belirtmek için iş değişimlerinde çiçek göndererek yeni işlerini tebrik edebilirsiniz.

Yeni işe başlayanlara hangi çiçekler gönderilir?

  • Eğer işe başlayacağı ortam hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz büyük bir çiçek göndermenizi önermeyiz. Bunun yerine daha zarif ve masasına sığabilecek boyutta bir çiçek tercih etmeniz daha doğru olacaktır.
  • Beyaz lilyumlar, papatyalar veya karışık çiçek sepeti aranjmanları ya da barış çiçeği, bonsai, orkide gibi saksı çiçekleri sevdiklerinizin baktıkça sizi anımsayacağı hoş seçimler olabilir. Cam fanusta hazırlanmış içinde kaktüs ve sukulentten oluşan teraryum çiçeği diğer bir alternatifiniz olabilir.
  • Yeni ve tertemiz bir sayfanın başlangıcı olan beyaz çiçekler harika kokusu ve tazeliği ile yeni işe başlayan sevdiklerinizin gözlerini kamaştıracak.
  • 444Çiçek’in yeni işe çiçek kategorisinde bulunan onlarca üründen birini sevdiklerinize gönderebilir, tatlı heyecanlarına ortak olabilirsiniz.

Yeni İşe Çiçek Seçerken Dikkat Edilecekler

  • Göndereceğiniz kişiye uygun bir çiçek seçmeye dikkat etmelisiniz. Her çiçeğin bir anlamı vardır. Bunu düşünerek tercihte bulunmalısınız. Eşinize ya da sevgilinize göndereceğiniz çiçeklerde gül gibi özel anlamı olan çiçekleri tercih edebilir ya da orkide gibi zarif çiçekleri gönderebilirsiniz.
  • Göndereceğiniz kişinin sevdiği çiçek türünü tercih edebilirsiniz. Bu onu önemsediğinizi ve zevklerini hatırladığınızı gösterir. Özel hediyeniz bu sayede daha da özel bir hale bürünür.
  • Yeni işe başlayan kişinin iş yerini de düşünerek çiçeğinizin türünü seçebilirsiniz. Saklama alanı bulunmayan kişilere daha küçük boyutlu çiçekler gönderebilirsiniz.
  • Farklı tasarımlara sahip çiçeklerden hangisini daha çok beğeneceğini de önceden düşünmelisiniz. Saksıda, vazoda, kutuda gibi çeşitli yeni iş çiçekleri bulunur.
  • Göndereceğiniz çiçeğin üzerinde yer alacak notu da özel olarak düşünmeniz gerekebilir. Bu hediyenizi daha anlamlı hale getirir.
  • Çiçeklerin anlamlarını düşünerek göndereceğiniz kişiye özel bir çiçek seçebilirsiniz. Beyaz papatya ve beyaz gül gibi saflığı simgeleyen çiçeklerin yanında kırmızı gül gibi aşkı, sevgiyi simgeleyen çiçekleri de tercih edebilirsiniz.

Sevdiklerinize özel olarak göndereceğiniz terfi çiçekleri ya da hayırlı olsun çiçekleri özel mesajlar ile daha da anlamlı bir hale gelebilir. Bunun için size bir fikir oluşturması amacıyla Yeni İş Mesajları sayfamızı inceleyebilir, buradaki mesajları kullanabilir ya da kendinize özgü mesajlar oluşturabilirsiniz.

Terfi ve iş tebriği mesajları

Göndereceğiniz çiçeklere mutlaka bir iş tebriği mesajı eklemeyi de unutmayın. İşte sizin için önerebileceğimiz çiçek gönderirken kullanabileceğiniz terfi ve yeni iş tebrik mesajları;

Hayatın boyunca başarılara imza atmanı dilerim. Yeni görevinde mutluluklar, yolun açık olsun.

Attığın her adımda arkandayız, seninle gurur duyuyoruz. yeni işinde her şey gönlünce olsun, seni çok seviyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.

Umudun ve gayretinle bunu hak ettin, hiçbir gücün seni yıldırmasına izin vermedin ve şimdi emeğinin karşılığını alıyorsun. Umarım hayatında daha nice başarılar yaşarsın. Tebrik ederim.

Sen başlamak için hep kararlı ol, gerisi mutlaka gelecektir. Tüm başarılar seninle olsun, gülen gözlerin hep azimle dolsun.

Aramızdan ayrılışın bizi ne kadar üzse de senin adına hepimiz çok mutluyuz. Başarıların daim olsun. Bizleri sakın unutma.

Daha fazlası için Yeni İş Mesajları sayfamızdaki mesaj örneklerinden yararlanabilirsiniz..